Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
lorylaci
40 élménybeszámolót írt
40
16 éve tag
2022.02.03. 07:02
Bocsi, 5B valóban. Lényeg, hogy a kiscsákányos után a kacskaringós rész, ami amúgy nem túl meredek.
Előzmény: (Robin 215017)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2022.02.02. 20:19
Én inkább az 5B palyara gondolok a szerpentines részre . Ma is láttam ott balesetet,szerencsére a serült a saját lábán hagyta el a helyszint.
Előzmény: (mawer 215013)
mawer
17 élménybeszámolót írt
17
7 éve tag
2022.02.02. 19:06
Van 4B. A 4-es pálya alagút utáni szakasza ami egyenesen bekapcsolódik a piros 3-asba. Ez a 4B szakasz. De nem tudom, hogy erre a részre gondolt-e lorylaci? Én nem voltam ott. Ez szinte sík rész...
Előzmény: (magnum56 215009)
magnum56
322 élménybeszámolót írt
322
15 éve tag
2022.02.02. 18:34
"Sajnos egy szerencsétlen a 4b pályán kirepült a védőhálóba és combnyaktörést szenvedett, így kifejezetten későn vették le a védőrácsokat (gondolom minden munkás azon volt, hgoy valahogyan kiszedjék a hálóból)."

Melyik részen történt a baleset? Mert a térképen 4b jelű pályát nem látok.
Előzmény: (lorylaci 214985)
lorylaci
40 élménybeszámolót írt
40
16 éve tag
2022.02.01. 20:07
Mai napon jártunk itt kisfiammal. Mivel ma korábban nyitottak, így 8.30 előtt érkeztünk. Az első egy óra csodálatos volt, a második is nagyon jó. Szépen ratrakolt pálya, élmény volt sielni.
10.30- kor mintha harangszóra jönnének megérkezett a tömeg, 11-re óriási sor alakult ki. Eddig 14 kört mentünk. Ekkor persze ismerve a járást kisfiammal elmentünk az autóhoz ebédelni - az éttermet már meg sem próbáljuk. Egy kis lekváros kalács és tea után neki csendes pihenő, én pedig elővettem a túralécem és a fókám.
Leérkeztem háromnegyed 12-kor, óriási sor, fóka fel, fel a hegyre, fenn fóka le. Mentem két kört így, addig letelt a csendes pihenő. Büszkélkedhetnénk, hogy gyorsabban fenn voltam, mint a sorban állók, de nem...
Fiamat annyira nem agasztotta a sor (köszönhetően, hogy valakitől mindig megkapta a "milyen ügyes... hány éves?" kérdést), ami 2 után tűrhetővé vált. Sajnos a pálya gyakorlatilag a tömeg alatt 1-2 óra alatt megadta magát, szét lett b*szva. Fiamat persze ez sem izgatta, ugratott a buckákon.
Napsütés és hószállingózás váltakozott, ami egyébként kifejezetten jó volt, az időre nem volt panasz. Délután még 10 kört mentünk, 3-ig, akkor hazaindultunk, mert még programunk volt, pedig csökkent már a tömeg.
Az 1-es pályán verseny volt, úgy mondták 11-ig lesz, végül 1 után lett vége, mentünk rajta egy pár kört. Sajnos egy szerencsétlen a 4b pályán kirepült a védőhálóba és combnyaktörést szenvedett, így kifejezetten későn vették le a védőrácsokat (gondolom minden munkás azon volt, hgoy valahogyan kiszedjék a hálóból). Egy másik hölgynek a térde ugrott ki, az a 4-es pálya alján.
Összességében jó sielés volt, 26 körrel szép sielés volt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.