Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
lorylaci
40 élménybeszámolót írt
40
16 éve tag
2022.03.09. 20:21
A buckásodás szinte csak attól függ mennyien vannak. Mi hétfőn voltunk, és nagyon kevesen votlak (a verseny ellenére). egész nap be lehetett csúszni a lifthez, így a buckák csak délután kezdtek megjelenni, akkor sem voltak nagyok.
Hó elég jó, hóágyúznak. Ha derült az idő nappal megolvad, éjszaka visszafagy. Ha bórus, nappal sem olvad meg.
Tavaly már megfogadtam, hogy január közepe és február vége között kerülöm a Síparkot, de idén reménykedtem, hogy többen mennek külföldre. Idén is az a tapasztalat, hogy decemberben, vagy január első hetében menjen az ember, illetve márciusban. De akkor nagyon is érdemes. Az elkövetkezendő héten szerintem kiválló lesz a hó, és talán a hónap végéig lehet majd síelni (tömeg nélkül).
VLászlóné
12 élménybeszámolót írt
12
6 éve tag
2022.03.09. 10:44
Érdekelne, hogy a hóhelyzet legutóbi változása hóágyúzás, hóesés, vagy a kettő kombinációjának következménye?
Az éjszakai ratrakozás a mostani hidegebb időben milyen mértékben tudja csökkenteni a korábban délutánra kialakuló buckásodást a meredekebb pályarészeken.
Köszönöm a válaszokat: László
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.