Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc javítás topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Peer_G
5 élménybeszámolót írt
5
8 éve tag
2023.01.04. 17:06
Nagyjából hasonló sérülése volt az egyik korábbi lécemnek sok éve. Ennél kicsit komolyabb is volt a baj. Akkor a Petneházy utcában javíttattam. Utána még használtam a lécet, de aztán ugyanazon a részen tovább sérült. Úgyhogy szerintem annyira nem biztos, hogy megéri foglalkozni vele. Amúgy szerintem így is használható, persze attól is függ, hogy milyen körülmények között síelnek vele, ha csak olyan csúszkálás, akkor mindegy; ha ki vannak centizve a dolgok, akkor lehet egy idő után már nem lennék nyugodt, hogy ilyen a léc.

Az én korábbi sérült lécem még megvan, extrém freeridera használom: a Börzsönyben szoktam vele lejönni mindenféle isten háta mögötti helyeken (bár mostanában nem volt hó). A tempó nem nagy, így nem kell aggódni, ha törne a léc, ugyanakkor nem kell féltenem a kövektől, ágaktól. Semmi problémám nem volt vele ilyen felhasználási mód mellett.
Előzmény: (tsrt 217021)
hu1zam
432 élménybeszámolót írt
432
15 éve tag
2023.01.04. 16:14
Montanasport, Talpi Ltd.
Előzmény: (tsrt 217021)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2023.01.04. 13:43
Elegge bele tolt a fembe...biztos van ahol meg tudjak javitani...ha a fiadat nem zavarja hasznaljatok de en nem sokat koltenek ra...inkabb gyujtenek lassan egy masikra..ezt meg eltenni koves napokra:- amikor meg..vagy mar nem jo a ho ...sajnos ...
Előzmény: (tsrt 217021)
tsrt
121 élménybeszámolót írt
121
13 éve tag
2023.01.04. 11:11
Sziasztok!
Lehetséges illetve érdemes még javítani a látható hibát? Egyébként nem zavarta a fiamat a használatban, legalábbis nem vette észre... Ha igen, hová vigyem szerintetek? köszi
IMG-1281.jpg
IMG-1282.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.