Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tanácskérés topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2023.12.27. 00:20
Szia!
Javasolnám a SIDAS betétet, melyet lábra formáznak. Néhány síszerviz foglalkozik a készítésével. Nézd meg itt az üzletek/síszervizek menüpontot

https://sielok.hu/szaknevsor/siszerviz/

Szerintem itt találsz megoldást!
Viszont én megnézetném az egész cipőt nincs-e elrenyhülve, mert kínos lenne ha a lábadon robbanna szét! (Hosszú éves sítáboraink alatt én már láttam olyat!)
jozsnagy30
2 élménybeszámolót írt
2
4 hónapja tag
2023.12.26. 14:17
Sziasztok,
lehet hülye a kérdés de hátha...
Adott egy kb 4-5 ször használt (kb "új" ) síbakancsunk, ami elmúlt kb 10 évet a pincében töltötte egy sötét szekrényben (se UV se semmi).
Hamarosan hadra fognánk, de a talpbetétet megette az idő ahogy nézem, gyakorlatilag elporladt egy része.
Foglalkozik valamelyik szervíz (Budapesten, esetleg Dunakeszi, Göd, Fót vonzáskörzete még) azzal, hogy újjávarázsolja a talpbetétet benne és a régit pl eltávolítja?
Olyat nem szeretnék, hogy egy egyszerű talpbetét beleteszek (mert önmagában is elég vastag), mert az is csak idő kérdése mikor jön fel, arról nem beszélve hogy házilag gyanítom az első felvételnél feljönne..
Kidobni pedig nagyon sajnálnám...

köszi szépen előre is!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.