Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Nassfeld topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ildikogs
43 élménybeszámolót írt
43
10 éve tag
2024.02.23. 16:44
Nem biztos, hogy én vagyok a legautentikusabb válaszadó. Szerintem mindenki jobban jár, hogyha Tröpolach-ban marad a busz. Nekünk Sonnleitn-ben volt szállásunk, ott az ottlakók járműveinek fogadására van parkoló, tehát nagyon korlátozott ezen felül a lehetőség. Lehet, hogy egy-egy busz talál helyet (még ha nem is ingyen), de bizonytalanra felmenni... Sonnenalpe környékén van ingyenes parkoló - csak éppen most, ma zárva (gondolom a havazás miatt, mert ma az ülőliftek is zárva voltak arra). De ott is leginkább a szállást foglalókra vannak felkészülve. Az út keskeny, kanyargós szerpentin, 11 km. Ha hó van, csak hólánccal mehet fel a busz is. Próbáltam a hely weblapján is infót szerezni, de semmi, sőt, a pályatérképen sem jelölik (nem az van fent, mint itt a portálon), gyanítom, hogy nem véletlenül nem reklámozzák. Én a Tresdorfer alm állomás környéki kékeket (3-400 m) javasolnám a megközelítés miatt. (A teljesen kezdőknek úgysem kell 900 m hosszú pálya meg mellé ugyanilyen hosszú csákányos, mint a 2-es). Nem tudom, hogy mennyi kezdő van a csapatban, de Nassfeld sem a kezdők paradicsoma, hanem középhaladóké, haladóké. (Megkérdeztem a páromat közben, ő sem emlékszik a Sonnenalpe környékén sem nagy parkolóra.)
Előzmény: (Uzel 220879)
Uzel
5 élménybeszámolót írt
5
1 éve tag
2024.02.22. 19:49
Sziasztok!
Az a kérdésem, hogy Nassfelden a tröpolachi Millenium Express aljától egy 60 fős busszal megközelíthatő a másik két parkolóhely? Vagy egyéb módon, tud ott ilyen nagy busz parkolni?
Illetve a 2 és 2a kék pálya, vagy az 53-as alkalmasabb teljesen kezdőknek a tanulásra?
Köszönöm előre is.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.