Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Puy Saint Vincent topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
magyiszka
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2009.10.21. 12:01
Hát, ha ez lenne, akkor nagyon jó lenne. Azért nagyon furcsa, hogy miért nincs az utazási irodának képe róla!

Köszönöm
Előzmény: (- Marky - 71869)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2009.10.21. 11:38
Nekem nem furcsa, hogy nincs képük, mert akkor elég nehéz lenne eladni. Mi voltunk már ilyenben, sőt idén is ilyen 2 személyes hobbit-lak ba megyünk (Déli oldalra!, ez a napsütéses, a másik a parkolóra néz, ahol jön reggel a kukásautó, teherautók). A 3. ágy az előszoba-hálófülke kombóban van. Ha a lenti képen láthatóra számítotok, nagyot fogtok csalódni, ha jóformán csak enni-aludni kell, akkor elég.
Előzmény: (magyiszka 71870)
magyiszka
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2009.10.21. 09:57
Hát, ha ez lenne, akkor nagyon jó lenne. Azért nagyon furcsa, hogy miért nincs az utazási irodának képe róla!

Köszönöm
Előzmény: (- Marky - 71869)
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2009.10.21. 09:35
Szia,

Szerintem erről a szállásról lehet szó:

http://www.intersi.hu/photoalbum_popup.php?id=56&tipus=1
Előzmény: (magyiszka 71867)
magyiszka
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2009.10.21. 08:33
Sziasztok!

Mi tavaly vettünk életünkben először síbakancsot a lábunkra. Puyban voltunk. Az indulás előtt sokat olvastam a fórumot, az élménybeszámolók nagy segítséget jelentettek az eligazodásban. Az idén is ide tervezzük a síelést, de a szállásunk a 1600-on az Unitravel által hagyományos apartmanoknak nevezett helyen lenne. Ez abból a szempontból jó, hogy 2-3 ágyas stúdiók is vannak, így ha mindenki külön apartmant szeretne, nem kell min. 4 ágyat kifizetni. Sajnos sehol sem találok képet erről a szállásról, az Unitravelnek sincs (:, és ez elbizonytalanított. Van-e esetleg valakinek tapasztalata ez ügyben? Tavaly a Dame Blanche-ben voltunk. Tudjuk, hogy arra a színvonalra nem számíthatunk, de azért mégis csak jó lenne tudni, hova megy az ember! Köszi előre is a segítséget.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.