Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Flow kötés tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
ConClark
36 élménybeszámolót írt
36
15 éve tag
2009.10.22. 01:23
csak, hogy télleg tiszta legyen a kép!
(nekem flow kötésem van flow cipővel, az asszonynak is flow kötése van, de nitro cipővel. szal, van tapasztalat mindkét oldalról)
valóban más a flow cipő sarka (sőt az orra is)
tehát ezt jól mondták az "okosok"! :)
ettől függetlenül bele lehet szuszakolni még a buflák nitrot is. de nekünk pl emiatt egyel nagyobb kötést kellett neki venni, hogy a cipő eleje bemenjen rendesen. így is a sarok képes felakadni csatoláskor, ha egy picit is félremegy a cipő! de nem jellemző

használtnál: olyat úgyse veszel meg, ami nagyon le van gyakva. a lényeget meg látod: szakadás, repedés, bovden törés, szálasodás, csatok állapota, stb

amire még sztem érdemes odafigyelni (lehet, hogy ez egyértelmű, de én majdnem benéztem :o)
szal, hogy amikor belepróbálod az üzletben a cipőt és meghúzod, hogy ne mozogjon és atomstabil legyen, akkor még maradjon legalább 3-4 foga a pántnak (minden oldalon) hogy annyit még rá tudj majd húzni a pályán, mert az első csúszás után 1-2 katt még biztosan fog kelleni, amikor a cipő a helyére megy rendesen!
ezután többet nem kell állítani :)
sok sikert! ;)
Előzmény: (Rajah975 71873)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2009.10.21. 11:04
Illetve ha használtat veszel figyelj a tárcsára is nehogy úgy járj mint bacilivi topiktársunk.
https://sielok.hu/forum/viewtopic.php?t=3576 topik oldalán van az eset illetve képek.
Előzmény: (Rajah975 71873)
bellail
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2009.10.21. 10:42
Hi !

Szerintem ha találsz megfelelő állapotú használtat akkor nyugodtan megveheted. Nálam a hátsó feszítő részen látszik némi kopás ( jelentéktelen ), egyébként semmi.
De bármit vásárolsz mindenképp fontos hogy SZAKEMBER segítségét kérd !!! Voltam pár helyen ahol nem tudtak megkülömböztetni egymástól két deszkát, a kötéseknél pedig teljes homály és káosz ...
Előzmény: (Rajah975 71873)
Rajah975
61 élménybeszámolót írt
61
14 éve tag
2009.10.21. 10:30
Köszönöm szépen a válaszod, megnyugtattál. Végre egy vélemény egy olyan embertől, aki használja is, nem csak a barátja anyukájának az ismerőse látott olyat :-)

Mindenképpen próbálni fogok, ha veszem. Egyszer vettem egy nagyon király kesztyűt, aztán a pályán vettem észre, hogy nem fér alá a csuklóvédőm. Na, azóta próbálok mindig :-)

Akkor kérdeznék még párat:
- használtat érdemes keresgélni vagy mindenképpen új?
- ha használtat néz az ember, mit kell megnézni? Hol vannak a kopáspontok? Gondolom a lábjel részen lévő racsni, a feszítőmechanika és a felfogatás lyukak a mérvadóak, de ezen kívül van még valami?

Mondjuk én az újat preferálnám, de a deszkámat is cserélni szeretném, szal nem biztos, hogy menne két új egyszerre.

Köszi még egyszer!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.