Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a St. Corona - Unternberg, Simas-Lifte topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
gszala
7 élménybeszámolót írt
7
14 éve tag
2010.01.24. 21:08
Hello,

Hétközben nagyon kellemes Corona.
Ember alig, erdőben, nyugisan lehet síelni...
A pályákat minden nap szépen rendberakják.
Mi tegnap voltunk és a szombat ellenére tűrhetően voltak. A négyüléses aljánál nem kellett egyszer sem 5 percnél többet várni.
A pályák úgy délig a tömeg ellenére is rendben voltak.

Ha nem szeretnéd az együléses mind a 19 oszlopát végigszámolni (és elunni magad:-D ), akkor menj a csákányos aljába Unternbergből.
Ja és mégegy: a csákányos aljában nem ment szombaton a kártyaterminál, csak cash!

Üdv,
G.
Előzmény: (dorfield 81533)
dorfield
63 élménybeszámolót írt
63
15 éve tag
2010.01.24. 17:00
Köszi, akkor jó emlékeztem....csak a bergfexes térképen olyan szépen jelölve van, a honlapjukon meg csak a Hüttétől.
Nem tudom holnap hova menjek...:):)Ahol nincs tömegnyomor...
Előzmény: (Koty 81526)
Koty
862 élménybeszámolót írt
862
17 éve tag
2010.01.24. 16:23
Szia dorfield!
Az 1a pálya a Herrgottschnitzerhüttéig egy kalandos erdei ösvény a fák között. Ez a rész még lejt is : ) Onnantól viszont szerintem egy erdészeti út, ami szinte vizszintes, és helyenként bizony izomerővel kell helyettesíteni a gravitációt. De egy kitérőt mindenképpen megér!
Előzmény: (dorfield 81507)
dorfield
63 élménybeszámolót írt
63
15 éve tag
2010.01.24. 13:31
Már elég régen jártam St. Coronán és lenne egy kérdésem hátha valaki tud segíteni: Az 1a jelű pálya tényleg "pálya" vagy csak egy erdei ösvény? A bergfexen lévő térkép pályának jelöli...a 4-ülésestől balra idul elvileg!

Ha valaki járt arra mostanság, adhatna infokat a pályák állapotáról!

Köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.