Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Donovaly topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
snow17
19 élménybeszámolót írt
19
16 éve tag
2010.01.25. 23:17
Szia!
Szerintem legközelebb ne menj a barátaiddal Szlovákiába.
Állj bosszút rajtuk, amiért kirángattak magukkal, és hagyd őket egyedül szenvedni ott, mert valószínűleg ők is csak ezért járnak oda.
(Legalább több hely lesz a sípályán meg a kocsmákban.)
Amúgy ne haragudj, de az ilyen, egy nap alatt összeszedett "hatalmas" élményadagoktól és tapasztalatoktól kiver a frász.
De nem akarom kétségbe vonni azt, ami tapasztaltál.
Szerencsére én egy teljesen más Donovalyt ismerek és szeretek. :o)
Előzmény: (feketegsxf 81714)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2010.01.25. 20:18
Remélem nem csak ezért regisztráltál:)
Kifejthetnéd részletesebben mit értesz mocskolódás alatt, illetve kik azok az "ottani lakosság"? Elkérted a lakcímkártyájukat?:)+ egy egyszerű helyesírás ellenőrzést is futtathatnál mielőtt elküldöd a hozzászólást, csak a kultúra kedvéért:)
Előzmény: (feketegsxf 81714)
feketegsxf
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
2010.01.25. 19:38
sziasztok,zsolt vagyok. szeretnek megosztani veletek 1 kis elmenybeszamolot. barataim unszolasara kimentem a hetvegen szlovakia donovaly nevezetu siterepere. hol kezdjem? en meg nem voltam ebben az orszagban sielni,nem volt velemenyem.most mar van es nem pozitiv,ugyanis az ottani lakossag elkepesztoen durvan tolakszik(nem tudom az eletukert harcolnak ennyire? )kiabalnak,mocskolodnak,..egyszeruen kellemetlenul ereztem magamat a tarsasagommal eggyutt.en ugy gondolom ha ez a kultura ott igy folytatodik tovabb,nem lessz ember aki ott koltse a penzet...(koszonom szlovakia,ennyi volt.)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.