Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bormio - Livigno topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ella75
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.02.21. 11:12
Kedves Dave!

Nagyon szépen köszönöm a sok hasznos információt, remélem idén is ilyen jó lesz a helyzet, továbbítom is a leveled a többieknek, mert volt még aki szintén aggódott. :-)
Köszi mégegyszer!
Gabi
Előzmény: (David_P 83873)
David_P
104 élménybeszámolót írt
104
15 éve tag
2010.02.09. 16:26
Ella75-nek: Mi tavaly ápr 4-11 ig voltunk. Super körülmények voltak, egész héten verőfényes napsütés, nappal plusz fokok.
Mottolino: reggel palyak ugyan kemenyek, de 10-11 fele megolvadt a felső réteg és super hó volt.
Carosello-t ugye többet éri a nap, így itt kicsit kásásodott meg buckasodott délutanra, de itt is nagyon sok jó pálya volt.
A mi szallasunk félúton volt Bormio és Livigno között, így mi Bormioba is átjártunk, a miénk volt az utolsó hét, ha jól tudom, amikor le lehetett menni a faluig(1200m), fent óriási hó volt és kitűnő pályák.Szerintem még májusban is:) Ha sorrendet kéne állítani:1. Bormio 2. Mottolino 3.Carosello
Legjobb "hütték": Bormioban a Fontanalonga-Valbella melletti, e fölött indul a VB lesiklópálya, valamint a Ciuk-nál 1600-on Tomba kocsmája.
Livignoban a Mottolinon volt a legjobb: A Lift Pemont melletti Bar Planel.
Idén is megyünk márc 27 től 1 hétre, szerintem megnézzük Santa Caterinat is, bár tavaly is akartuk, de annyira jó volt az előző 3 hely, hogy odáig nem jutottunk el a hét során:)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.