Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ideális léchossz gyereknek!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Brockey
209 élménybeszámolót írt
209
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ideális léchossz gyereknek!
2008.11.11. 09:16
Persze elolvastam az előző hozzászólásokat, de azért kíváncsi lennék a véleményetekre. 6,5 (117 cm magas) és 8,5 (136 cm magas) éves gyerekeimnek, akik síeltek már velünk (a kisebbik 3*1 hetet, a nagyobbik kb. 5*1 hetet), van egy 90 és egy 120 cm-es léce. Az állmagasságukat most nem tudom, de este majd megmérem és beírom, de hátha addig is valaki elmondja a véleményét arról, hogy jók-e ezek a lécmagasságok, vagy már nagyobb kell. A nagyobbiknak azt gyanítanám, hogy OK, a kisebbiken gondolkodom, hogy nem kicsi-e. És ha úgy döntenék, hogy a kicsiét cserélem, akkor nem lenne-e túl nagy neki a 120-as?
Előre is köszönöm, ha valaki kiokosít.
Még valami a gyerekes szülőknek. Nagyon tudom ajánlani az Imola Sport nevű boltot Érden ( https://www.imolasport.hu ), ahol a 140 cm-es lécig becserélik az előző évben ugyanott vett gyerekléceket-cipőket egy nagyobb méretre. Szerintem ez egy nagyon hasznos segítség, amikor a gyerekek elég gyakran növik ki a cuccaikat és elég sok pénzbe kerülne egy nagyobb méret vásárlása.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.