Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Kékestető
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Avar Hotel Mátrafüred****S - új wellness szálloda a Mátra szívében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
zojuhasz
3 élménybeszámolót írt
3
4 hónapja tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kékestető
2023.12.23. 08:15
Nagyon sajnos, hogy a legendás Kékes már évek óta nem üzemel. A legjobb adottságú kék sípálya, ami kis hazánkban létezik. Széles, lankás billiárd asztal minőségű. Aki carvingolni akar, jobbat el sem tud képzelni. Kezdőknek pedig paradicsom. Csak a piros tudású profiknak kevés ez. (Létezik persze az északi lejtő, de már évtizedek óta nem nyitották ki) Nyilván az időjárási feltételekre lehet hivatkozni, de amikor az országban máshol 5-6 helyen is ki tudnak nyitni, bőven 1000 méter alatti "hegyeken", akkor a Kékest nem tudom megérteni, elfogadni. Biztos meg lehet magyarázni, hogy ebben az üzleti konstrukcióban jobban megéri nem kinyitni, de én (és sokan mások is) itt szeretnénk síelni. Én például már 50 éve itt sieltem, itt tanított meg az apám, és én is itt tanítottam meg a gyerekeimet, és szeretném majd pár év múlva az unokáimat is itt. Lehet, hogy a pálya üzemeltetői nem szeretnek síelni? Nem kérek a kérdésemre választ, vagy magyarázkodást, nem válasz kell, hanem sípálya. Nem ismerem a konstrukciót, de attól tartok, hogy valamiféle állami támogatást kapnak, ami által jó üzlet az is, ha nem nyitnak ki.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.