Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
300 élménybeszámolót írt
300
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2007.01.28. 17:51
Más: A 15-ös sorozatszámú fényképen látható kedves barátunk: A Kapitány!
Mndenki jól jegyezze meg magának az arcot, aki igazán be van sózva Eplény fejlődésének alakulásáért.1970-ben már ott volt az uttörőolimpia versenyén mint pályamunkás(ez Eplényben volt), és az akkori máig is röhögést gerjesztő módszerrrel építették a pályát.Adott kb 5cm hó+ végy egy tűzoltótömlőt, majd locsold a hegyet meg jó vastagon, mindezt taposdd meg jó alaposan, aztán jöhet a verseny.A hóágyút a lelkesedés pótolta! Pénteken én is kikocsikáztam ,de már megelőztek a többiek.(az igazi kemény mag)A kapitány mondja nekem: Ezek történelmi pillanatok ,hogy végre Eplényben hóágyú üzemel, a könycsepp ott volt az arcán, a gombóc a torkában és ezt a hangulatot az akkor érkező ovodások oldották fel, akik az első hóban
henteregve sikoltoztak az örömtől , és mászták meg az első hókupacokat.Együtt örültek ,annak ellenére, hogy több mint 60 év választotta el őket egymástól.(egyébként megnéztem volna a szülői arcokat amint meglátják csemetéiket némileg szennyezett anorákban, majd a kérdést feltéve a kicsikhez: Hát te meg hogy nézel ki , a környéken nincs is hó!fakadnak ki magukból, remélem nem mérgesen arra gondolva ,hogy melyik mosószert fogom most használni a piszkos ruhákhoz,hogy megőrizzék eredeti szinüket!
Szóval ezeknek a gyerekeknek ,fel kell készülni arra, hogy itt a szomszédban egy kis csoda létesült, ami elkiséri őket az életük legszebb szakaszán.
Már nem kell az apukának még az alsógatyája is Spyder legyen ahoz, hogy a gyerek Jól síeljen, és versenyeken díjjakat szerezve lehessen vele dicsekedni, mint az épp most vásárolt státuszszimbólumokkal! nem ,itt a közelben lakók ,jó eséllyel veszik fel a versenyt az Osztrák határmentén lakó, és az itt rendezett versenyeket mind megnyerő gyerekekkel.Reméljük
majd segít ebben a pályaüzemeltető is ,mert nekik azért talán sok lehet a jelenlegi bérlet ára.Viszont jól mutatna mondjuk Murauban a síző ,és versenyző gyerek hátán" Éplény Ski Team"
! Az azért már nem volna rossz!
A lehetőség itt van, csak meg kell találni az utat a sikerhez.
Talán az első lépések a kocsmába vezetnek:-)
innen indul minden jó ha igaz.
de lehet, hogy ez nem is igazán érdekel senkit.
na jó befejezem mert úgy járok mint ma a Bodi Miller. Ő úgy járt mint tegnap ma is kiesett.
Túl sokat akart: a győzelmet!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.