Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kezdő snowboardos vagyok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kezdő snowboardos vagyok
2012.11.23. 22:10
Én most már a 3dik FreestyleCamp-re készülök, de azon kizárólag parkban való tudományokkal leszel gazdagabb, meg ha netán friss hó van, akkor szűzhavazással, de azt nem nagyon tanítják ott sem, csak ha nagyon kérdezősködsz. Amúgy sokfelé lehet haladó oktatást is kérni, igaz, ez leginkább kiscsoportos, vagy 1személyes oktatás keretében történik, sajna többnyire igen húzós óradíjakkal.
El kell döntened, hogy milyen irányba szeretnél tanulni (freestyle, freeride, carving) és úgy keresni szakavatott oktatót. Vannak páran.
A stabil pályamenésben szinte bármelyik oktató tud segíteni, freestyle-ban is nagyon sokan segítenek (nem szégyen néha kölyköktől is kérdezni, én is szoktam), freeride-ban én nem vagyok annyira képben oktatóilag, de sokan szeretik ezt az ágat is, carvingot meg Szergej, vagy Sümi oktat a K2-ben, vagy EC-t a Horváth Imi (megyek is úgy néz ki megint hozzá is).
De Szergej és Sümi mindenképp ajánlott oktató részemről, szinte mindegyik szakirányban képbe vannak.
Előzmény: (Ejde 144181)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.