Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sítudásunk mások szerint

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sítudásunk mások szerint
2010.12.01. 09:24
"Laci megigérem, hogy nem megyek gyepsízni, ha visszavonod a topicot!"
Na ezek után pláne nem vonom vissza!!! :-)))

A többieknek...
Nem azért vetettem fel a témát, hogy embereket összeugrasszak, de szerintem tényleg nem mindegy ki mondja egy pályáról, lécről, bakiról, hogy gagyi, vagy túl kemény. Azért igyekeztem megszólítani a 13-akat, mert ők most együtt voltak, és nyilván mindenki el tudja helyezni magát egy rangsorban. És miért kellene megsértődni azon, ha valaki gyengébbnek tart engem, mint én magamat?
Én egyébként azt tartom jó síelőnek aki tudja az alpin és a carving technikát is, bármilyen kezelt pályán lejön biztonsággal, és szemre is szépen síel. Ez utóbbi amúgy szerintem eleve feltételezi az előbbieket.

Szóval a 13-aktól egy kicsivel több kurázsit vártam volna...
Hogy segítsem a besorolást, ha valaki mégis venné a bátorságot, magamnak adok egy P8-at. Kezelt pályákon jól elboldogulok, tudok lassan és ha kell gyorsan is menni, de nem merek száguldani. Zavar a jeges pálya, sőt félek is tőle, és bár egyre többet kimerészkedek a pálya melletti mélyhóba, azért itt még sokat kell fejlődnöm. Gyakorolgatom az egylábazást, de nem szoktam hátrafelé síelni. Az erdei csapások nem vonzzanak, (félek), de kifejezetten élvezem a túrt, összebuckásodott havat. Az igazi buckapálya viszont, ha meredek, még túl nagy kihívás számomra.
Én valahogy így látom magamat...
És szerintem tényleg jó lenne a szinenkénti 10-es skála lehetősége.
Előzmény: (csabor 95348)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.