Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Eligazodás a fórumban

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eligazodás a fórumban
2010.11.30. 20:02
Az egész nem olyan érdekes.
A Muraut csak példának írtam, a síterepeken, meg egyéb dolgokon szerintem jól elboldogulok.
Pusztán azt próbáltam sejtetni a magam egyszerű módján, hogy nagyon sok topic van a fórumban. Összeszámoltam, elfelejtettem a pontos számot, de 1700 fölött van. Ebből az következik, hogy a mennyiség gyakorlatilag kezelhetetlen. Van olyan főcím ami alá több száz téma tartozik. Ez annyit jelent, hogy tizen felüli lépcsőben kell keresnem, ha végig akarom nézni a témákat, megtudva hova passzol legjobban a mondanivalóm. Szerintem ezt senki nem csinálja meg, inkább nyit egy új topicot. Bármelyik népszerű síterep (maga a síterep)többszörösen szerepel.
Mivel nem találok egyszerűen (próbáljatok úgy keresni, hogy nem ismeritek a rendszer felépítését, szűkítési feltételeket, stb.) új topicot nyitok, s ez rohamosan terjedni fog. Ahogy növekedik a topicok száma nő a kezelhetetlenség, s kialakul az, hogy néhány ember, ad abszurdum kettő használ egy topicot. Nem tudom, hogy ez baj, vagy nem, de ekkortól sokan nem fogják olvasni, pedig értékes gondolatok is vannak a fórumon. Én a "hülyéskedés" mellett sokat tanultam a síelés tudományából a fórum segítségével.
Féltem a fórumot, s mindazt a sok jót ami benne van.
Megoldást nem tudok, s talán leírni sem tudtam a problémámat, s az is lehet, hogy aggódásom is alaptalan. Ezt én eldönteni nem tudom.
Amit mondtam ne kezelési problémának fogjátok fel.
S ezzel a dolgot be is fejeztem, mert ha csak engem zavar, akkor nem érdekes a dolog.
Csabor
Előzmény: (WAndrea 95219)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.