Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mekkora HOKE-val síeljünk?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mekkora HOKE-val síeljünk?
2011.01.08. 20:38
Jobban meggondolva, az előbb meggondolatlanul, de Ozsi okfejtése hibátlan (mondom én), főleg a „és folyamatosan változik a kanyar folyamán” mondatrész.

Laci!

Te hívod fel többünk figyelmét, hogy miért látunk mindent versenyzői vagy ex versenyzői szemmel, miért a gyári verseny sí, miért a kemény flex index …. blablabla.
Soma feltett egy egyszerű kérdést, adtunk egy egyszerű választ, nem értem, hogy miként jön ide a versenyzés.
Persze tudom én is, hogy Soma szokott edzeni, versenyeken indulni, de azt is tudom (sejtem), hogy ez irányú kérdését, pláne versenykörülményekre talán inkább mondjuk Fábián Attilától kérdezi meg vagy a kérdést felteszi a verseny topikban.
Mivel Soma nem hiszem, hogy oktatói babérokra törne, így marad az körülmény, amit két verseny közt síel, magának.
Tehát azokon a napokon,mikor Soma magának síel, mekkora hokét kell tartania, ezt meg Ozsi elmondta, nem kevert bele versenyzést, meg oktatók „vitatkoznakot”
Nincs igazam? Lehet ám, hogy nincs.

Az én drága Kelen Ádám barátom azt szokta mondani, hogy vagy húzzam vissza a hegy sít vagy toljam előre a völgy sít, különben nem lesz ember belőlem.

Wágner Úr
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.