Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Utazás visszamondás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Utazás visszamondás
2011.02.10. 18:04
Mi evek ota szallast adunk ki Saalbach-ban, igy engedtessek meg a masik oldal neveben szolnom:
Ez igy van, jo a bemasolt oldal, ezeket a szabalyokat alkalmazza mindenki, aztan vagy eltekint ettol a szallasado, vagy nem.
Valami kozeput-felet probalunk mi is alkalmazni, ha min. 2 hettel az erkezes elott mondja le valaki a foglalast, szinte 100%, hogy talalunk helyette mast, igy ettol eltekintunk, nem is emlitjuk ezt a szabalyt.
Ket heten belul mar emlitesre kerul, de akkor is bizunk abban, hogy sikerul kiadni, minden kovet megmozgatunk.

1-2-3 napos foglalasnal egyaltalan nem foglalkozunk a lemondassal, nem olyan nagy osszeg, ennyi belefer.

De pl. egy teljes hetes foglalasnal bizony ez mar komoly osszeg, es erre talaltak ki a lemondasi-biztositast, en is kotok, ha elutazom valahova, latom a vendeglatoi oldalt is, tolunk sem fogadja el a bank a hiteltorlesztes helyett azt a valaszt, hogy :"elnezest, Kiss Pista nem szolt idoben, hogy lemondana,biztositasa sincs, igy en sem fizetek ebben a honapban "

Ezzel nem akartam senkit megbantani, csak szerettem volna ravilagitani, hogy egy 5%-nyi biztositas nem nagy osszeg a kolcsonos korrektseg megorzesehez, es bizony sajnos sok ismeros vendeglatostol , akiknek ajanlottam fel magyar vendeget amikor mi tele voltunk, azt valaszoltak, johet, de csak ha elore utalja a teljes osszeget...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.