Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Déli félteke

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
holotron9323
75 élménybeszámolót írt
75
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Déli félteke
2006.12.01. 21:06
Nem körutazásra gondoltam hanem sima dömping útra, ha ritkán is de vannak ilyenek, nekem úgy rémlik. Száz ezerért, de van hogy már 100 alatt, odavisznek repülővel, szállás tengerparti apartmanba, félpanzió. A gond csak az hogy leginkább brazíliába szerveznek ilyesmit. Viszont, ha az út ára jelentősen olcsóbb mint egy repjegy, akkor lehet azt csinálni hogy onnan átmenni argentínába chílébe. Már ha van olcsó módja ennek. Persze kérdés mit szól hozzá az iroda ha már az út elején lelépsz, nem veszed igénybe a kifizetett lefoglalt szállást.
Félmilla személyenként sok, nagyon sok, ennél olcsóbb megoldásnak is kell lennie. Szlovéniában a négycsillagos hotelek voltak 10 ezer / fő bovecen, ezzel számolva sem érné el az 500K / főt a kinntartózkodási költség. Szerintem napi 10 rongyért vagy max 15-20 ért csak lehet ott is kapni valamit, nem kell luxusszállodába aludni. Apartmannak háznak szobakiadónak tuti kell lennie a környéken elérhető áron.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.