Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Präbichl - Berglift Gasthaus

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
tina73
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Präbichl - Berglift Gasthaus
2012.01.28. 20:44
Tisztelt Guli! (Doktor?)

Úgy veszem észre Te tudod ki vagyok (tévedsz). Nekem fogalmam sincs ki vagy, de nick neved alapján egy ízeltlábúra asszociálok. Ha Te is ott voltál,miért nem nézted meg a csőtöréses fürdőnket? Miért nem voltál kíváncsi, hogy mivel védtük a 9 éves gyereket a szigeteletlen, vizes faltól? Valószínűleg a másik oldalon laktál.
A reggeli túl unalmas volt és én fenn reggeliztem, nehogy megkívánd a téliszalámit, pannónia sajtot, gyulait, paprikát, paradicsomot.
Az evőeszközök többsége nem volt rendesen elmosogatva és semmi szükség aphta fertőzésre, aminek a kezelése és tünetei is igen fájdalmasak.
Te követtél? Honnan tudod mikor értem haza és mit hol szárítottam?
Senki nem számított csillagokra, csak tiszta, higénikus, élhető szállásra. Bár a rutinosak vittek hősugárzók, na nekik lehetett melegük, de kapanyeles havarunk nem szólt, hogy erre is szükség lehet, bár neki volt (gyerek nélkül is).
Ha további problémád adódik "Ratface" hívj fel nyugodtan!
A szállásunk, a mi szobánk SZ.R volt!
A pályák, viszont nagyon jók, mindenkinek ajánlani tudom a helyet, aki gyerekkel megy, csak keressen más szállást!
Előzmény: (csabor 132308)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.