Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snow Day a hazai sípályákon

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snow Day a hazai sípályákon
2013.01.28. 10:25
Ad 1 Objektivitás kötelező elvárás itt a fórumon vagy saját gondolataimat is leírhatom?
Ad 2 Legutóbbi szösszenetem egy igencsak szakmai alap kérdést feszegetett. Erre senki nem reagált. Erre persze lehet mondani, hogy ez a fórum (ahová a szerkesztők a posztomat bepakolták) nem szakmai.
Ad 3 Nem gyalázom azzal többi síterepet, ha leírom, mi Eplénynek a valódi előnye (még csak nem is mások hátrányáról, hanem Eplény előnyéről írtam). Vagy erről beszélni tabu? - a reakciókból következtetni úgy vélem igen.
Ad 4 Egyszer Eplény marketingesének akartok megtenni, máskor porig gyaláztok. Ez nem engem minősít...
Ad 5 Tényleg miattam nem mentek Eplénybe? Komolyan mondom, betojok! Egyébként szeretitek Eplényt, kívánkoztok is oda, de mivel én számotokra nem tetsző dolgokat írok ide (a legutolsó topikba), ezért Ti bojkottáljátok Eplényt? Erre mondják azt, hogy demagógia? - asszem igen. Következésképpen el tudom képzelni, mennyire szeretitek Eplényt...
Szép kis banda, mondhatom!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.