Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hójelentés és havazás előrejelzés

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
D.Dani
65 élménybeszámolót írt
65
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hójelentés és havazás előrejelzés
2023.11.03. 17:57
Sziasztok! Volt már korábban szó az időjárás előrejelzésről, illetve arról, hogy mennyire pontos, vagy mennyire nem. A mai nap arra lettem figyelmes, hogy a Turracher Höhére 88 centi havat jósolt az itteni "jós". Én nagyon megörültem, mivel ők hajlamosak korábban kinyitni, és már kissé elvonási tüneteim vannak :-) Aztán ránéztem a webkamerára és el is szállt a jókedvem, mert a pályán erősen kilátszik a fű, ez max 30 centi lehet, de inkább 20 alá tippelem. Északabbra sokkal több havat kaptak. A hét további részére pedig ti nagyon hideget jósoltok, még 1400 méterre is (-5 alattiakat). Kívánom, hogy legyen igazatok, de annyira nem vagyok bizakodó, a többi portál 5-6 fokkal mond melegebbet, ami azért elég jelentős.
Korábban is elég sokszor volt olyan érzésem, hogy az itteni előrejelzés lényegesen optimistább, mint a többi, és sajnos gyakran nem jön be az optimizmus. Ha van rá lehetőségetek, akkor én azért javaslom, hogy gondoljátok át, hogy biztosan a legjobb helyről szerzitek-e az időjárás- és hóadatokat
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.