Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szlovák autópálya és autóút tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Dave
209 élménybeszámolót írt
209
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Szlovák autópálya és autóút tapasztalatok
2016.03.16. 12:22
Nyitáson túl friss tapasztalat most március 15-ös hétvégéről

Donovaly-n voltunk, direkt akkorra mentünk fel amikorra havazást mondtak. Rendesen nekiállt esni útközben. Zólyom/Zvolen előtt még eső zuhogott, Besztercebányára már hasesővé alakult, Donovaly-n pedig úgy elkezdett esni, hogy alig láttunk. Az utak rendesen meg lettek szórva előtte, úgyhogy nem volt havas vagy jeges. Maga az út is jó volt és haladni is jól lehetett végig. Besztercebányától fel Donovaly-ra volt pár kátyú, de semmi komoly.
Donovaly-n minden kis utat letúrtak, felszúrtak hólámcos kotróval.
Autópályán hazafelé már sűrű volt a forgalom, mindenki ment haza. Két érdekes eset volt csak. Egyszer egy SK kormányzati fekete terepjáró beleállt a seggünkbe úgy, hogy oszlop volt előttünk, aztán nekiállt kékvillogózni, hogy haladna. A másik vicces eset az volt amikor egy 110-re korlátozott szakaszon egy magyar Seat Alhambra bevágott elénk követési távról magasról sz*rva, sűrű esőben, 130-as tempóval, majd amint a korlátozásnak vége volt és 130-as szakaszra értünk, 110-re belassított. Meguntam, kielőztem, de amit innentől művelt az egy pszichiátriakönyvet megtöltene. Ezúton csókoltatom én is meg a fedélzeti kamera is. Ha lesz időm összevágok egy snittet.
IMG-6208.JPG
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.