Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Biztosítás nélkül ne menj!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
idavid
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Biztosítás nélkül ne menj!
2013.02.20. 19:47
Nem tudom, itt ellátták, de már fent látszott, hogy eltört a csont, mondtam is hogy nyugodtan hívhatják a biztosítót meg a mentőt.

Nyilván meghalni nem fognak hagyni, de megnyugtatja őket a biztosításod - a pénzügyet nálam minden helyszínen külön kishölgy intézte, a dokik/mentősök tették a dolgukat.:)

Nekem több síoktató, illetve hegymászó/bringás ismerős az ÖAV biztosítást ajánlja, ha az ember 2 hétnél többet űz hegyi sportot külföldön. Erről magyarul itt:

http://komarnicki.hu/page.php?57

Ez az egész világra kiterjedő, direkt alpesi sportokra van kitalálva, de pl. több alpesi menedékházban/szálláson is kedvezményeket ad, vannak szervezett utak, stb. Éves díja 50-60 EUR, ez kb 3, egy hetes út középkategóriás/piros/... biztosításának az ára.

(Más kérdés, hogy a franciák vélhetően nem ismerik ezt, ugye...)

Én inkább ilyet kötnék, ha sportolni járnék ki ennyit, mert pl. az AXA síelős biztosítása (ez van nekem évek óta) pl. hegyi kerékpározásra már nem érvényes, vagy épp via ferratázásra, hiába kötöd egész szezonra vagy évre.

Általános utasbiztosítást meg a legtöbb dombor bankkártyához adnak, vagy minimál összegért igényelhető.
Előzmény: (Eszteván 155587)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.