Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gyepsí

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
szivak
31 élménybeszámolót írt
31
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Gyepsí
2005.09.15. 14:30
Csak itthon gyepsíeltem. Nagyon pályafüggő. Amíg a Normafánál simán tudok szlalomozni és jobban síelek, mint a többség ott télen, addig a más pályákon (igaz. hogy egy-egy napot voltam ott) bizony megizzadtam. Kivétel talán a Nagyvillám (bár a fű minősége ott is rosszabb, mint a Normafánál, tuskók és gyökerek állnak ki), ahol többször is mentem, csak mindannyiszor kaszálás után. A pályán hagyták a szénakazlakat és ahogy mentem egyre lejjebb, egyre több széna tekeredett a lábamra. Pedig amúgy jó lenne. Persze csak epekedve nézheti az ember az iráni csodálatos gyepszőnyeget. Ami a hosszat illeti, először volt egy 90 cm gyepsím , amivel max. 4-5 kanyart tudtam tenni a normafai 150 m-es pályán. Most egy 65 cm-est használok és ez nagyon jól bevált, szlalomozni is tudok vele. A pálya teljes hossza egyébként 330 m, de azért nem megyek lejjeb, mert egyrészt hosszában van egy árok, emelyet a biciglisták csináltak. Ez még nem lenne annyira baj. A nagyobb gond a följövetel. Nyáron síbakancsban és motocrosszos védőfelszerelésben, térd- és könyökvédőben felgyalogolni épp elég 150 m-t. Már három vagy négy éve csinálom és ez így pont optimális. 2-2 órát vagyok kint, abból kb. 20 perc a tiszta síelési idő. Arról nem is álmodjunk szerintem, hogy nálunk felvonóval lehet majd valahol gyepsíelni. Üdv. Szivák András
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.