Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Gerlitzen Alpe - Karintia
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
MOOKI Apartmanok - egyedi stílusú apartman Gerlitzen síterep mellett
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1158 élménybeszámolót írt
1158
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Gerlitzen Alpe - Karintia
2006.01.27. 10:57
Jól sejtem, hogy ez a szálló a Faker See közelében van? Tehát dél felől szeretnéd megközelíteni a Gerlitzent.
Első: Ha bemész Annenheimbe, a kabinos felvonóig. Itt a hegy nagyon közel van a tóhoz, azaz az úthoz, kevés a hely, nem negyon lehet üres parkolót találni. Még korán sem, mert van amikor már 8 óra elött elkezd üzemelni a felvonó. De útközben van több parkoló is ( a teniszpályák környékén pl elég nagyok), bármelyikben parkolhatsz, innen sibuszok visznek el a kabinig. Sűrűn járnak, és a síbérletben benne van. A kabinossal viszont csak egyszer mehetsz fel és le. A többi menetre (Ha le akarsz jönni déltájban pl) külön jegyet kell venni.
Ha fel akarsz menni a hegyre és fent akarsz parkolni, akkor azért külön kell fizetni.
Más a helyzet, ha a hegyen túl lenne a szállás. A Klosterle pálya leér a hegy lábához (ami "hátul van") a parkolóig, ami elég nagy egyébként és nem szokott tele lenni még csúcsidőben sem. Mi itt szoktunk parkolni. Délről meg kell kerülni a hegyet, szerintem vagy 15 km. Viszont itt egyenesen az autóig csúszhatsz.
Klosterle.-A-volgyben-az-ut-es-a-szurke-a-parkolo.jpg
Az-also-allomas-hatam-mogott-a-parkolo.jpg
A-teljes-hossz-4-km.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.