Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Gerlitzen Alpe - Karintia
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Villa Huber - szobák és lakosztályok Gerlitzen és Bad Kleinkirchheim közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ricsi
62 élménybeszámolót írt
62
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Gerlitzen Alpe - Karintia
2006.02.07. 12:44
Megtörtént a Gerlitzeni Sítúra.Most volt elöször velünk 2 éves kislányunk.Így az első nap bejártam az összes parkolót és pályát, mielött kislányunkkal elindultunk volna.Reggel 8:30 Annenheim parkoló 1-3 már tele, irány a P4 ,ott volt hely ,ingyenes síbusz vissza P 1-3.A kabinos fevonó elött brutális embertömeg .A csoport többi tagjainak elmondása alapján kb. fél óra lökdösődés után lehet elindulni a kabinossal és ez a reggeli tumultus kb.de 10:00-ig tart.Ezért visszabuszoztam az alsó parkolóba és átkocsikáztam az innen 16 km-re levő ingyenes Klösterle parkolóba.Az út teljesen normális volt a végén volt ey kis emelkedő. A parkoló a sípálya mellett, volt bőven hely viszont nem volt nagy élet a pálya alján.Másnap reggel a következő ingyenes parkolót próbáltuk ki,P7-8 amit Bodensdorfból lehetett megközelíteni egy 14 km hosszú keskeny is meredek szerpentinen keresztül.A kilátás gyönyörű volt, a parkolóban volt bőven hely viszont itt is gyenge élet gyatra hüttével, viszonz volt egy kis játszótér gyerekeknek.Ezután maradt a fizetős parkoló /5 euró/ami Treffen-ből indult kb.12km kemény szerpentin. Hely itt is volt a sípályák mellett és központi helyen ahol végre volt élet és lehetett válogatni a hütték és a pályák között.Ez a pályamegközelítés jött be a legjobban az egész családnak.Lányunk nagyokat aludt az autóban és mikor felébredt felvittük több pályára is.Az utolsó nap felvittem magammal a csúcsra is ,és lehoztam a lábam között.Alig akart leszállni a lécemről a pálya alján.Elkezdődött egy új síbolond pályafutása.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.