Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Európa Top 5 (világ top 5)

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tobi
80 élménybeszámolót írt
80
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Európa Top 5 (világ top 5)
2007.01.11. 15:27
fz!

Köszi a választ! Ha régi a szlovák élmény, akkor érthető.

Verekedés előfordulhat bárhol, én Sella Nevea-án tapasztaltam ilyet, milyen meglepő, két magyar csoport verekedett össze. :D Kb. az egész rendszeren síeltek 100-an, abból mondjuk 60 magyar volt, mégis sikerült a koccanás.


- a ratrakolás európai szemmel nézve csapnivaló, a meredek pályákat szinte soha nem ratrakolják.

Ez érdekes, hallottam itt már homlokegyenest eltérő véleményeket is, de ha a barátod ezt mondja, akkor természetesen elhiszem. Kérdésem az lenne, hogy az említett úr csak USA, Kanada pályáit próbálta ki, vagy volt esetleg a kontinens déli felén is, Argentína, Chile, Peru, ilyesmikre gondolok, mert onnan elképesztő képeket láttam. De mondjuk nagyon kíváncsi lennék egy Japán és egy Új-Zélandi síterepre, egyik álmom eljutni ilyen egzotikus helyekre.


- van pálya, ami erdőben, a fák között megy.

Ez baj? :) Én spec szeretem az erdeieket, mert 4-5 nap sízés után kell némi változatoság, kihívás. Amúgy ez előfordul Szlovákiában is elég sok helyen.

- nem síelhető pályahosszban, hanem besíelhető területben számolnak

Na, ez aztán jó nagy marhaság...


Mégegyszer köszi a tartalmas választ!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.