Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Unterberg
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ani
27 élménybeszámolót írt
27
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Unterberg
2004.03.01. 08:51
Hi!
Köszönöm az infókat. Én is voltam szombaton, gondoltam megnézem élőben mi a helyzet. Igaz csak 11 óra körül értünk ki, valószínűleg emiatt kb fél óra alatt találtunk csak parkoló helyet. Már lent látszott hogy itt ám lesz hó, nem is kevés.
Így is volt, de amikor felértem eléggé meglepődtem, mert nem tagadom számomra nagyon vonzó volt /lett volna/ hogy itt kevesen vannak. De nem voltak, sőt minden felvonónál, ahogyan Te is, kb 10 percet álltam sorba. A legszélső kék pályán valamilyen verseny volt, az le volt zárva, a többi pálya szerintem igényelne egy kis karbantartást. Igaz én Stuhlekhez vagyok szokva, ott ekkora buckákat még nem láttam. Persze ennyi pénzért valóban mit várjon az ember, és biztosan van aki ezt szereti. Egy darabig én is, de vasárnap inkább átmentünk a jól megszokott /de méregdrága/ stuhleki pályákra. Unterberg egyébként valóban nagyon szép, a középállomásnál lévő hütte is hangulatos. Viszont a pályák nekem rövidek, ahhoz képest amennyit sorban álltam minden csúszás után, igaz a nap végén le tudtam az autóig csússzanni. Összegezve, egy bűbájos hely, de nem nekem való.
Anikó
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.