Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Bystrina - Nyári wellness csomag
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2017.03.20. 12:49
Március 16-án voltunk síelni egy napot Chopokon, remek volt! 9-re megérkeztünk a déli oldalra, ahol egyből csúcsra törtünk, majd lecsúsztunk a Lucky aljához a túloldalt bemelegítés gyanánt. Utána igyekeztünk bejárni minden pályát és minden felvonót mind a két oldalt.
A pálya délelőtt még remek volt, bár alul azért a pályán kívül már sok havat nem lehetett találni, de nem szándékoztunk letérni. A tömeg nem volt vészes, 1-2 percnél többet nem kellett várni sehol sem.
A fenti pályák jó állapotban voltak egész nap, a lentiek viszont délután 2-3 után eléggé leromlottak (műhavas jégkásás buckás szenvedés... ). Az idő délutánig napos volt, a lenti részeken bőven plusz fokok voltak, de a csúcson hideg metsző szél és mínuszok várták a felvonóházból kilépőket;) 3 környékén kicsit felhősödött, de nem volt zavaró.
Megérte kiugrani egy jó szezonzárásra, az nem volt meglepi, hogy délutánra vacak lesz, de bőven túl teljesítette a hely az elvárásokat.
Ebédet a hamburgeresnél ettünk (Bernardino Burger), jó volt, de vigyázni kell, mert kóla helyett egyből koffolát ad;) (persze van aki snickers helyett is Deli csokit eszik, én inkább kihagyom...)

ui: Gopasst most használtam először, jól vizsgázott: appból vettem meg a napijegyet és működött is ahogy kell.
IMG-20170316-110857.jpg
IMG-20170316-121915.jpg
IMG-20170316-151324.jpg
IMG-20170316-151334.jpg
IMG-20170316-152509-HDR.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.