Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Bánkút
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tobi
80 élménybeszámolót írt
80
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bánkút
2009.01.18. 23:19
Kedves Hoquash-ka. Ha nem próbáltál volna személyeskedni, meg a szellemi képességeimet vitatni, én sem így írtam volna be. Mily meglepő, tudsz te értelmesen is írni, ha látod, hogy nem tudod megfogni a másikat. Mondjuk a biflázásról írt valamid merő marhaság, de hagyjuk.

De abba belegondolhatnál, hogy - bár nem ismerem a Síklub vezetését - szerintem ők is szeretnének valamit. Talán még ki lehet mondani, hogy nem masszív átverést akarnak. Vagy ha igen, akkor az az ő hibájuk és majd az idő úgyis megoldja. De ha itt sokatoknak ennyi jó ötlete van, akkor miért nem szálltok be, ha az ottani üzemeltetők ennyire rosszak? Mielőtt jön a viszontkérdés, hogy én miért nem, hát azért, mert 250 km-re nem szoktam járni síelni, kétszer voltam eddig Bánkúton, igaz, még régebben. Mindenesetre az adottságok (tszf, csapadék, átlaghőm, közeli nagyvárosok) mind-mind adottak. Az, ami Eplényben történt (meg valamennyire Szentistvánban), valljuk meg, nagyon ritka. Vagy vmi helyi síőrült üzemelteti, vagy tőkeerős cég. Ebből meg kevés van. A válság meg pláne nem tesz jót.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.