Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Sankt Anton - Ski Arlberg - Lech - Zürs - Warth
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
hu1zam
432 élménybeszámolót írt
432
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sankt Anton - Ski Arlberg - Lech - Zürs - Warth
2023.02.02. 18:24
Szervezési problémák folytán elmaradt az idei, januári, dél-tiroli program, ezért pénteken elhúztam egymagam Wald am Arlbergbe, a kempingbe, ahol már vártak az ellenkező irányból jövő/lakó bajtársaim 😉. 8 óra alatt oda is értem, visszafelé 7 és negyed óra volt, pedig Bécstől hazáig valami irdatlan forgalom volt.
Szombaton, vasárnap és kedden a Sonnenkopfon síztünk. 20-50 cm hó volt, szokás szerint jól kezelt pályák, és csak természetes hó (mivel ott hóágyúnak nyoma sincs!). Mivel a kevés hó miatt csak félútig lehetett lemenni, valami irdatlan tömeg gyűlt össze zárás előtt, főleg vasárnap. Inkább leültünk egy padra és napoztunk amíg megszűnt a hektika...
Hétfőn felmentünk Zürsbe, akkor már békésebb világ volt (és 1 méternyi hó a híradásokkal ellentétben). Volt egy néhány pálya, ahol rajtunk kívül 1-2 ember bóklászott, így kiválóan lehetett repeszteni fél háromig. Mert miden délután befelhősödött, megszűnt a kontraszt, ránk tört a hóvakság. Emiatt a Seekopfnál akkorát vágódtam egy meredek részen, hogy az egyik lécemet több száz méterről hozták le az együttérző sporttársak...
Ősszességében jókat csapattunk a reggeli -10/15 fok ellenére - végül is tél van. És reménykedjünk, hogy csak megérkezik a hetente jósolt méteres hó!
20230129-162850.jpg
20230129-132252.jpg
20230130-133347.jpg
20230129-143956.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.