Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ukrajna
Bukovel
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
tomcsin1
2 élménybeszámolót írt
2
2 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bukovel
2022.02.17. 12:48
Sziasztok!

Február első hetében voltam kint Bukovelben. Tiszabecs átkelőn érkeztem be Ukrajnába, reggel 9 óra körül rajtam kívül senki nem volt. Kocsi papírjai, biztosítás és egyebek ellenőrzése max 10 perc volt. Az utak takarítva voltak jól, folyamatosan jártak az eltakarítógépek végig. Az út minősége meglepően jó Nagyszőlőst kivéve. Bookingon foglaltam a Villa Elenába (250€/4 éjszaka/szoba reggelivel), feljutni hóesés idején kicsit necces a hotelhez, de megoldható. A pályák 99%-ban működtek, bár délutánra eléggé buckások lettek. Elég sok pálya van, bár nem túl hosszúak, de jól ki lehet rajtuk igazodni a változatos nehézségű pályákon. Külön jó, hogy bizonyos pályák 19:30-ig üzemelnek villanyfény mellett, szerintem hangulatos. A felvonóknál (2,5,13) szinte mindig volt sor, és a sorban állás nem igazán európai. Lécedre ráállnak, bemennek eléd, tolnak. Ha ezeket tűröd, és alkalmazkodsz, akkor nem lesz azzal sem baj. Felszerelést napi 300 UAH/fő áron béreltünk (sisak, léc, cipő, bot). Hrivnyát Ukrajnában az első faluban váltottam 11 Ft/ 1 UAH-ért. Kaja a hüttékben 200-300 UAH, egy forró csoki 100-110 UAH, síbérlet kb 1000 UAH/fő/nap, P1 nagy fedett parkoló 100 UAH/nap. Összességében hozta az elvártakat, én jókat síeltem. Aki elfogadja, hogy ez kelet és az emberek kicsit máshogy gondolkodnak, az jól fogja magát érezni ezért az ár-érték arányért.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.