Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

piki által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (13)Időben csökkenő Időben csökkenő
piki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2011.02.28. 15:35
Szia Piroska!
Ha még nem késő Pichl-ben van egy szállás. http://www.kalwin.at/halseralm/ Már 3. éve megyünk ide folyamatosan. Nekünk nagyon bejött. A kaja jó, és bőséges. Ha tudok még segíteni, akkor nyugodtan kérdezz.
piki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
Topik: Davos
2009.11.05. 15:48
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy Svájcba frankot vigyünk, vagy mindenhol elfogadják az eurót is? Gondolom a síbérletet lehet kártyával fizetni? Köszi a segítséget
piki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
Topik: Davos
2009.09.18. 12:12
Szia!
Köszi gyors választ. Megnézem, ha elmegyünk Chur felé az kilométerben mennyit jelent. Ja és persze időben.
piki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
Topik: Davos
2009.09.18. 11:36
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Davosba mennénk síelni, de láttam, hogy a Flüela hágó télen le van zára, és a Vereina autósvonattal kell megközelíteni Davost. Tud valaki infót adni az árakról és a menetrendről?
Előre is köszi a segítséget.
piki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
Topik: Tauplitz
2009.09.10. 09:17
Szia Lumumbaa!
Én is szeretnék kérni egy katalógust, ha lehetséges.
Köszi
piki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2009.02.10. 15:07
január 19-25-ig voltunk Schladmingban. A szállásunk Pichl-ben volt, félpanziós ellátással. A reggeli olyan bőséges volt, hogy csak délutánra lettünk éhesek, de akkor már megvártuk a 3 fogásos vacsorát, ami háztáji osztrák menü volt.
A pályákról annyit, hogy amikor ott voltunk csak egyszer esett a hó, de ennek ellenére az összes pálya kifogástalan volt. Abba lehetett volna összesen belekötni, hogy az alsó fekete pálya felét lezárták, mert 27-én volt a villanyfényes schladmingi verseny. De a lezárás egyáltalán nem volt zavaró.
Lehet, hogy az a 40 Euro amit kifizettünk naponta a félpanziós ellátásért soknak tűnik, de az ár arányban áll a szolgáltatással. Persze a foglalás nem irodán keresztül ment. Magánúton intéztük, neten keresztül. Nem kértek előleget sem.
Egyszóval nagyon jó hely.
piki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2009.02.05. 13:12
Szia!
Nem tudom neked mi a normális árfekvés, de ezt a szállást csak ajánlani tudom.
A háziak nagyon kedvesek. A kaja bőséges osztrák házikoszt.
Planai kb. 10 perc kocsival. (A síbusz a házzal szemben áll meg.)
piki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2008.02.22. 12:22
Szia spyder01!
http://www.praebichl.hu/index.php a Praebichl-i web cím. Az üzenőfalon kersztül tudsz kommunikálni.
piki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2008.02.04. 16:24
Sziasztok! Szombaton este jöttünk meg Schladmingból. Vasárnap (január 27-én) mentünk, elég rossz időben. Szakadt az eső, és nagyon fújt a szél. A szállásunk a Plainai buborékos felvonótól kb 10 km-re volt, Pichl-Vorbergben. Félpanziós ellátással, szauna használattal fejenként 37 € volt. A kaja nagyon finom, és bőséges volt. A háziak mindent megtesznek azért, hogy nagyon jól érezd magad. Mindenkinek csak ajánlani tudom. ( http://www.alpesiszallas.hu/winter/index.html )
A pályákról: ahhoz képest, hogy lent a városban semmi hó nem volt, fent a hegyen egyfolytában gyönyörű időnk volt, karbantartott pályákkal. Délutánra egy kicsit már buckás volt szinte minden pálya, de ez köszönhető volt a + 2-3 foknak.
Pénteken és szombaton nagyon sok ember volt lent a felvonónál. Ez fent teljesen eloszlott, és 1-2 perc volt a maximum amennyit várni kellett.
Mindenkinek jó síelést aki most megy.
piki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
Topik: Unterberg
2007.11.14. 15:52
Sziasztok!
Köszi a választ. Eléggé elszomorító, hogy nem nyitnak ki, pedig már most több hó van, mint tavaly egész szezonban.
piki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
Topik: Unterberg
2007.11.14. 15:08
Sziasztok!
Van információja valakinak arról, hogy hétvégén kinyit-e Unterberg?
A Bergfex.com-n november 17-i nyitást olvastam, de potyára nem szertnék menni. Aki tud kérem segítsen. Köszi
piki
13 élménybeszámolót írt
13
17 éve tag
2007.09.12. 08:51
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Mandlingban található Irnex házat néztük ki. Ha valaki volt már ott légyszi írja le a tapasztalatát. MIlyen volt a szoba, az ellátás, stb.? Milyen messze vannak a sípályák? Közlekedik-e síbusz?
Előre is köszi a segítséget.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.