Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gubics által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (21)Időben csökkenő Időben csökkenő
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.02.20. 07:23
Sziasztok!

Mi vasárnap jöttünk haza, nekünk nagyon tetszett!
Igaz hogy nem voltak kevesen, de nem láttunk egyetlen ütközést sem, a felvonóknál is volt sor, de a várakozás az minimális volt( egyszer hauseren álltunk 10 percet, de amúgy max 5 perc), szerintem aki már sielt valamelyik magyar pályán annak más fogalma van a várakozásról.
A körülmények és a kiszolgálás átlagon felüli volt, bátran ajánlom mindenkinek.
Mi Hauseren, Planaion és Hochwurzenen sieltünk az 5 nap alatt, nekünk a legjobban Planai jött be(5-ös,12-es,3-as pálya ill. kezdőknek jó lehet a 8-as, de onnan a nap végén nehezebb lehet lejutni esetleg a piros 12-est ajánlanám a kabinosig. A már egy kicsit haladóknak jó lehet a haueri höfi express pályája, igaz délutánra kicsit buckásodik.
Aki nem érez magában elég bátorságot annak a Planai 6 os pályát nem ajánlanám tiszta szívből, mert az alja elég meredek ill. délután jeges volt.
A legnagyobb tömeg a Planai 1-es ill. 2-es pályán volt.
A nagyon kezdőknek a Hochwurzeni 36-37-es pályát ajánlanám.
Szerintem a lényeg hogy nyitás körül ott legyeünk ,mert akkor nagyon jók a pályák, ill. a felvonóknál nincs senki, aludni meg ráér itthon is az ember!
Csak a legjobbakat tudom elmondani a pályákról, kényelmes felvonók , széles pályák, nekünk az 5-ből 4 nap ragyogó napsütés volt.
Már alig várjuk hogy újra mehessünk.
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.02.11. 06:20
Sziasztok!

Úgy döntöttünk hogy ide mennénk a hét második felében csúszni, de látom a hírekben hogy most van a síszünet ausztriában és zsúfoltság várható.
Volt valaki ebben az időszakban itt?
Mennyire nagy a zsúfoltság?
Sokat kell várni a felvonóknál?
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Tauplitz
2008.02.03. 10:29
Köszönöm a választ, de még mindig nem döntöttünk.
Szerintem jó lenne nekünk ez a hely, de vannak még bennem kérdőjelek.
Például:
a völgyből induló nagy felvonóról leszállva át lehet csúszni a másik két ülős felvonóig vagy botozni ill. gyalogolni kell, mert a térkép alapján elég egyenesnek tűnik?
A fenti pályák milyenek?
sajnos a webkamerák képeiből nem sok minden derül ki csak az hogy süt a nap és van hó.
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Tauplitz
2008.02.01. 17:23
Sziasztok!

két hét mulva mennénk ide sielni, a szállásunk Bad Mittendorfban lenne a Haus Gabriele-ben. Volt már valaki itt?
A lenti kérdésemre a pályákról még mindig várom a válaszokat.

Köszi
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.02.01. 16:51
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy itthon lehet kedvezményes bérletet venni erre a régióra?
ha igen akkor hol és mennyivel olcsóbb mint kint?
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Tauplitz
2008.01.29. 16:36
Sziasztok,

alábbi kérdésemre még várom a válaszotokat, akinek van vélemény e az legyen szive írja meg!
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Tauplitz
2008.01.26. 16:25
Sziasztok!

Mi február közepén mennénk ide sielni, nagyon vegyes véleményeket olvastam a pályáról.
Mi eddig Murauban, Koralpén ill Klippitztörlön voltunk auszriában sielni, ezekhez képest milyen Tauplitz ill a hozzá tartozó másik három pálya?
Még Schladming környékében is gondolkoztunk, de az átnézett 1000 szállás közül egyik sem volt szabad, esetleg megéri Bad mittendorfból minden nap elkocsikázni Schladmingra?
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.01.26. 16:20
Svabo!

Mi decemberben voltunk itt, két főre 56 euro volt a komplett felszerelés.

Egyébként nekünk nagyon tetszett a pálya, akkor sok volt a hó, ill. kevés az ember!

Jó sielést!
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.12.10. 21:43
Sziasztok!

Kérdés: Van egy nagylábú barátom és nem talál magának megfelelő bakancsot, az a baja hogy nagyon széles a lábfeje, és zsibbad a lába akár már 15 perc után is.
Mi a tapasztalatotok, melyik márka a legkényelmesebb ilyen szempontból?
Mi lenne a megoldás, szerintetek?
Van valami speciális bakancs?
Hol lehet ilyet kapni?
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Koralpe
2007.12.10. 19:49
Sziasztok!

Néztem ma a webkamerát és nem láttam sielőket, általában ennyien szoktak lenni hétköznaponként?
Hétvégén van nagy tömeg?
Volt valaki közületek kint mostanában?
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.12.03. 16:17
Sziasztok!

Mi a véleményetek illetve a tapasztalatotok a noname olcsó (12 ezer forintos 6 pár síléces) síléctartókról?
Megéri a jóval drágább Thule, vagy évi két három alkalomra egy olcsóbb is megteszi?
Milyen ezeknek a minősége , megbízhatósága?
Akinek van már tapasztalata az kérem írja le!

Köszi
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
Topik: Koralpe
2007.11.23. 07:02
Sziasztok!

December közepén lesz egy szabad hétvégénk , és mivel Zalaegerszeg környékén leszünk pénteken,gondoltuk hogy átugrunk sielni erre a pályára, viszont kellene valami szállás szombat éjszakára. Tudtok valami elfogadható árú panziót?
Érdemes előre foglalni , vagy majd ott is találunk ebben az időszakban?
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.11.22. 21:05
Köszi!
Sikerült hülyét csinálnom magamból, de az asszony kérdezte és én pedig totál amatőr vagyok(mentségemre). De legalább most már megnyugodott. Egyébként szerintetek jó lenne neki egy Head C 220 I?
Mintmár régebben írtam:
58 kg
haladó sítudás
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.11.22. 20:37
a kötés alatti részre gondolok
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.11.22. 20:33
van valami szerepe annak hogy mekkora a rés a két léc között?
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.11.22. 20:31
Sziasztok!
Ismét egy kérdés, eddig valószínűleg a leghülyébb:
ha összefordítjuk a léceket a talpuknál fogva akkor végig össze kell érniük vagy sem?
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.11.21. 20:06
Köszi!
Esetleg valami Atomic, vagy Head ?
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.11.21. 06:06
Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat, megvettem a lécet a hét végén ki is próbáltam és eddig tetszik, remélem tartós is lesz.
Most jön a következő kérdés:
Sikerült meggyőzni az asszonyt hogy cserélje le az általam csak csehszlováknak becézett kb. 20 éves atomic léceit egy új carvingra, neki mit ajánlanátok?
170 cm
58 kg
haladó sítudás
Szép is legyen ,jó is legyen:-)

Üdv.
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.11.13. 13:35
Köszönöm a segitséget, ez megnyugtató, ez kb. hány évet jelent ilyen használat mellett?
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.11.12. 17:51
Sziasztok!
Köszönöm a választ, de még lenne kérésem:
Amennyiben a Hervises Atomic GSR-t választom, akkor az a müanyag kötés mennyit bir ki? Nem sielek sokat(max 2 hét egy év alatt, illetve nem sielek valami vad stilusban inkább nyugodtabban), illetve amennyiben tönkremegy a kötés, ki lehet cserélni masszivabbra?
Lehet hogy hülyeségeket kérdeztem, de nem nagyon vagyok otthon a témában.
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.