Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

T.Tomasz által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
T.Tomasz
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Topik: Donovaly
2014.12.29. 11:12
Sziasztok !
Nem tudja valaki, holnapra mely pályákat nyitják meg pluszba ?
Pl a 6os érdekelne, mert a honlapon azt írják ma estétől esti sí van. Kérdés hogy a 6oson is, vagy csak a 4esen.
T.Tomasz
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2014.01.28. 16:57
Schumi-s ügy miatt én semmilyen szigorítást nem vettem észre. Franciák nyilván tudják hogy eddig is veszélyes volt pályán kívül és ezután is az lesz, Schumi balesete csak a neve miatt lett ekkora hír. Hóviszonyokról : alul semmi extra, van elég, felső régiókban viszont egész jó lehetőségek vannak.(mi előző héten voltunk)Travelex szervezett freeride és La Grave kört egy vezetővel aki jól ismeri a helyet.(amúgy a buszutat jól elcseszték, kb 16 óráig dekkoltunk egy helyben, de most nem ez a lényeg) Gleccserről indul egy "kecskekaréj" nevezetű lejtő, amire a csákányos tetejétől jobbra kell elfordulni, és Signal-ba torkollik bele. Még 2 szakasza volt a freeride körnek, ezek már kicsit komolyabbak, sárga szaggatottal jelölik őket a térképen. Amúgy ha van elég hó szinte bárhol van lehetőség kicsit eltávolodni a pályától. Ebből a szempontból a legjobb a Vallée Blanche, kevés szikla és sok lehetőség. La Graveon is voltunk, viszonylag nagy csoporttal, egy helyi arc vissza is akart minket küldeni, mert hiányoztak az "equipmentek". Felül nagyon szuper porhó volt, alul az erdőben viszont levolt járva rendesen, igazi kihívás.(buckák, jég, kövek, fák) Többen járnak oda mint gondoltam volna. Hozzá kell tennem, mind két nap ragyogó napsütés volt.
Előzmény: (basquiat 167450)
T.Tomasz
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2012.02.05. 21:58
Én még nem voltam itt , de a Wi-Fi témához kapcsolódóan találtam egy térképet, melyen az ingyenes és fizetős wifi hotspot-ok vannak feltüntetve : http://v4.jiwire.com/search-wifi-hotspots.htm?city_id=3456030&result_display=map
(lehet h nem tükrözi teljesen a valóságot)
T.Tomasz
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2012.01.16. 18:22
Carterutz, majd várjuk a beszámolódat ! :)
T.Tomasz
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2012.01.15. 12:06
"A 6 na­pos Grand Galaxie sí­bér­let 1-1 napra ér­vé­nyes a Grand Serre Che­va­lier, La Voie Lactée, La Grave és Puy St. Vincent sí­pá­lyái­ra.
A síbérlet 2 napra érvényes Alpe d’Huez sípályáira. A két sícentrum között fizetős síbusz közlekedik (kb. 8,50 EUR/út). Francia partnerünk az érvényességet az időjárási viszonyoktól függően korlátozhatja). A sí­bér­let­tel az uszoda és a kor­cso­lya­pá­lya hasz­ná­lata in­gye­nes."

Intersí honlapján ezt írják, ebből következtetve úgy tűnik van síbusz a két hely között.
Viszont az engem is érdekelne, hogy ezt a szándékot előre jelezni kell az irodának vagy ott a jegypénztárnál ? Mert valahonnan hallottam, hogy csak úgy tudsz átmenni ha előre elintézed.
T.Tomasz
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2012.01.10. 17:50
Köszi mindkettőtöknek !
T.Tomasz
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2012.01.09. 19:21
Hello !
Újratelepítés előtt nekem is meg volt, de már nem találom. Ha nem probléma, én is elkérném, köszi szépen.
(taszlertamas@msn.com)

Egyébként a sí-naptárban bejegyzett személyeken kívül fog vagy tervez valaki menni a márc 10-17es turnusban a fórum látogatók közül? Mi akkor megyünk, már alig várom :)
Előzmény: (Rossi 129749)
T.Tomasz
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2011.01.10. 17:53
melyik utazási irodával mentek?
Előzmény: (Xero 102919)
T.Tomasz
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2011.01.09. 13:05
Köszi szépen mindkettőtöknek a gyors és hasznos tanácsokat ! :)
Alpe d'Huez-be mindenképpen átnézünk, La Grave-ba nem biztos, maximum nekem tetszene a nehézsége meg a jelöletlen pályák miatt :D
T.Tomasz
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2011.01.07. 21:41
Hello mindenkinek !
ugye állítólag van ilyen lehetőség a síbérlettel hogy Alpe d'Huez-t ingyen használja 1 vagy 2 napig . Az lenne a kérdésem hogy valakinek volt-e már ilyen túrája és mi a tapasztalat , van értelme átmenni ?
Köszönöm előre is.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.