Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Wellness Hotel Bystrá - "Smart choice" csomag - 2 éjtől
ÜZENETEK (3496)Időben csökkenő Időben csökkenő
.:RideR:.
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2008.02.18. 17:29
hello!
nagyon jonak néz ki a pálya a képek alapján.
azt szeretném kérdezni hogy a tömeg és a sorbaállás hasonlo az északi oldalhoz?
Rodi
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2008.02.18. 12:33
Jaj elfelejtettem az árakról, hogy a kaja olcsó, a minősége változó. Háromnapos bérlet pedig átszámítva kb. 17 ezer forint volt. Szerintem megéri elmenni, ezen ne gondolkodjatok.
Rodi
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2008.02.18. 12:25
Mi február 15-17-ig voltunk Jasnán, a Hotel Repiskában. Nagyon kellemes hó volt, főleg, hogy a második napon őrületes hóvihar volt és -16 C. A pályákra kiváló porhó esett, de ahogy jött a tömeg szombat lévén, kezdték lecsúszkálni és jeges foltok kerültek elő. Érdemes minél előbb kimenni a pályákra (a liftek 8.30-kor nyitnak), főleg Otupnéra (a 3. sípálya rész). Senki ne induljon el gyalog két pályarendszer között, mert ingyenes síbuszok járnak és nagyon nagy a távolság.
mattilax
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2008.02.18. 07:50
Tényleg gyönyörű,én is abban reménykedem hogy jövő héten is lessz friss porhó...
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
2008.02.17. 22:57
Szombaton cudar idő volt és hóesés, de valami isteni friss hó. Tényleg kegyetlen volt az idő, nem hiszem, hogy bárki is panaszkodott, hogy nem mentek a felső tárcsások.
Vasárnap gyönyörű napsütés, szélcsend, de ennek ellenére kutya hideg.

Soha rosszabb hétvégét :)))))))))))))

Pár kép:
a-csucsra-vezeto-tarcsas-reggel.jpg
also-tarcsas.jpg
Srdiecko-fele.JPG
freeride-1.JPG
freeride-2.JPG
nazsu
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
2008.02.17. 14:56
Szia HAK!
Mi is 24-29-ig megyünk a Jasna bungalókba. Ahogy a fórumot olvasom nem sok esélyünk van porhóra. El is vagyunk keseredve.
Havas csodára várva: Nazsu
Kruppa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2008.02.17. 14:12
Mi február elején voltunk akkor nagyon meleg volt a bungalókban.A bungalókhoz tartozó pályán nem igen volt hó.Amúgy elég jó a hely.
HAK
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2008.02.17. 13:02
Sziasztok!

Február 24-29-ig megyünk síelni, a Jasna bungalókban szállunk meg. Tudna valaki hasznos információval szolgálni a szállással kapcsolatban? (pl. mit vigyünk, fűtenek-e rendesen, milyen a kaja, a szálláshoz tartozó sípálya ingyenes az ott megszállóknak, milyen a minősége?...) Előre is nagyon szépen köszönöm!
Sok porhavat mindenkinek!
mattilax
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2008.02.17. 09:14
Chopok délen tudomásom szerint nem lett annyi változtatás,mint északon,Ha jól tudom az ülős melletti(jobbról)ki lett szélesítve és új hóágyúk vannak.A pénz nagy részét megint észak kapta.De én akkoris délre esküszöm.Gyönyörű hely.Mi jövő héten megyünk.Majd dobok fel képeket.
tomika
19 élménybeszámolót írt
19
16 éve tag
2008.02.16. 11:31
szia én tavaly voltam chopokon kétszer is.abban 1 et értek h tényleg néha tényleg nagy sorok vannak de nem az elsö buszmegállonál kell kiszálni hanem a másodiknál vagy harmadiknál.ott fele akkora sor mint zahradkyban.hát az árakon azért 1 picit vitáznék .most voltunk murauban ott 3000 ft alatt nem nagyon kajálsz(3dl cola 2.3 euro számold át) meg a hüttében mig itt azért 1300 1500 ft nak megfelelö koronával egészen jol tudsz lakni.azt h tahok a szlovákok én nanyira nem tapasztaltam mi 1 kis panzioban szoktunk megzsállni és ott nagyon kedves a házinéni és 600 koronáért ad reggelit meg vacsorát és ráadásul nagyon kulturált.sztem minden azon mulik csak h tudni kell megválasztani azt h hova fizeted be a szállásodat.amugy meg sztem ausztriában is vannak taplok és 1 aránt kedvese emberek.velünk pl ul a villanyszámlát is kifizetette a házinéni és a takaritásért is felszámolt vagy 10000 et 2 napért.szerintem csak szervezés kérdése az egész . ugyhogy nem kell annyira elkeseredni én is odamegyek idén mivel most én sem engedhetem meg magamnak ausztriát idöhiányban.
cirkof
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2008.02.15. 20:36
Szerdán jöttünk haza, direkt hétköznapra időzitettünk, mégis mindenhol félórás sorok vártak. Hétfő kedd nem muködött a 2-es felvono a csucsra (a huzo felvonók kezeletlenek), és hát bitang jeges pályák, néhol már a földig kopva. Kiváncsi vagyok hol merik azt az 55cm very good havat! A pályák adottságai viszont nagyszerűek, ezért is járok vissza a Jásnára annak ellenére hogy a szlovakok piszok bunkók! :)
nazsu
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
2008.02.15. 19:47
Mi február 24- én megyünk 5 napra a családdal és barátokkal a Jasnára síelni. Eddig mi mindig csak Ausztriában síeltünk és ahogy a fórumot olvastam lefagyott a mosoly a képemről.Idén pénz hiány miatt úgy gondoltuk az olcsóbb Szlovákiát választjuk. A fórumon azt írjátok nem is olcsóbb és nagyon rossz is. Meg vagyok íjedve.
Kérem aki tud valamit Chopok Észak mostani helyzetéről írja le nekem tapasztalatait, nagyon megköszönném ha, jövő hét végére tudnánk egyáltalán el induljunk-e?KÖSZI: Nazsu
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2008.02.15. 19:00
Az északi bérlet érvényes a déli oldalra is, fordítva már nem!
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2008.02.15. 18:09
Köszi, jövő héten Szlovákiába megyek egy pár napra, megyek Chopok-ra is, megpróbálok beszélni az üzemeltetőkkel az aktuális helyzetről + nagyon érdekelnek milyen fejlesztések várhatóak a következő évekre, mert az északi oldalon komoly fejlesztésekről csiripelnek a madarak.
gabris
101 élménybeszámolót írt
101
20 éve tag
2008.02.15. 16:59
Nem tudom biztosra, mert 5 után mentünk át. A csúcsra vezető legfelső felvonó biztos nem működött, mert teljesen le volt jegesedve. A többi szerintem ment, mert a pályák buckásnak, lejártnak tűntek, noha ez lehetet korábbi napok eredménye.
Bubuka
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2008.02.15. 15:47
Sziasztok!
Én azt szeretném megkérdezni,hogy a Chopok északi bérlettel lehet-e használni a Chopok déli lifteket is egy esetleges átsíelés esetén? Egyébként kicsit kedvem szegtétek a fórumban olvasottakkal, mi 24én utazunk egy hétre, és sajnos már kifizettük az utat, azért remélem addig lesz egy kis friss hó!
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2008.02.15. 12:28
Gabris, köszi a kiegészítést. És ugyanebben az időben az északi oldalon is mentek a liftek?
gabris
101 élménybeszámolót írt
101
20 éve tag
2008.02.15. 09:46
https://sielok.hu/hirek/20080214chopok.html

Batus! Mi már 9-én is használtuk az összes felvonót, át is csúsztunk északra. Szerintem előtte is mentek hébe-hóba, amikor éppen volt áram.

A hétvége egyébként jónak ígérkezik. Már esik a hó.

tomika
19 élménybeszámolót írt
19
16 éve tag
2008.02.14. 22:01
sziasztok.március 8-9 ére utitársat keresek chopok északra.email cimem:somodi78@freemail.hu
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
2008.02.12. 18:38
A jasna.sk szerint a Zadna Derese kivételével mindegyik megy.

Amúgy szerintem most nem kell nagyon aggódni, ha Chopok Délre terveztek kiruccanást. Lásd a vasárnapi beszámolómat és a képeimet lejjeb: DOBRE!
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.