Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Basslovers által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (95)Időben csökkenő Időben csökkenő
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2007.01.30. 18:28
biztos jó lesz nem kell aggódnod!A ygerekednek is teljesen emgfelelő lesza pálya.ha nem fog olvadni nics gáz...

https://www.3laendereck.at
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2007.01.28. 16:38
szerencséd van:P
azé szívesen emgnézném azokat a hegyeket ennyi hóval...:( majd máskor:)
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2007.01.26. 20:38
Elnézést az előbbi hozzászólásomért.
A végre szót nem negatív értelemben értettem,hanem hogy ennyi fáradtságos munka után,egy ilyen (szerintem) látványos dolog kezdődött el h már a hóágyuk is működnek.

Jah és a látványosságot sem negatívan értem,mert amit az elmult hónapokban műveltetek az igazán látványos és dícséretre méltó.
3hónapja figyelemmel kísérem munkálataitokat,és csak azt tom mondani h így tovább!

ui.:bocs ha néha félreérthető vtam...dícsérni akartam
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2007.01.26. 13:54
naja bergfex csak naggyábóli tájékozódásra jó...

3laendereck odlalát télleg szokták frissíteni...sztem elég naprakész

Hát sztem mindenki nevében kívűánhatok neked/tek jó időt és mégtöbb havat.
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2007.01.26. 13:50
deszép iylet látni végre:)
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2007.01.25. 20:28
jah mondjuk azon mi is gondolkoztunk h az utánunk levőknek h lesz hava,ha a tóba érkező patak elég kicsi vízhozamú volt hiszen tudtommal nincs fenn nagy forrás és nincs is hó ami belefojjon...
nektek is a piros (fő)pálya első részén a földön kellett menni?nálunk az volt a legszörnyűbb rész...olyan sártengerek voltak mint nálunk a kertben vazz:S egy osztrák sípályán:'( mondjuk erről nem ők tehetnek

amugy nálatok csak az ülős lift ment?:| ha jólértem

amugy ettől eltekintve hangulatos kis pályarendszer,modern ratrakokkal...kár h pici rdsz és nem volt hó:(

üdv
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2007.01.24. 18:23
bazdmeg amikor mi voltunk miért nem tudott esni...annyira kurvára sajnálmo...:@

amugy meg jó sízést aki mostanában megy.
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2007.01.23. 16:28
Ma esett kb.1 cm hó néha havaseső is esett.Szerencsére már nicns annyira meleg,de azé most h elállt a havazás,mindenhol olvad a hó azé...

rem még esik
üdv
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2007.01.18. 18:28
Uhh,az nem lehetett vmi kellemes...mondjuk mi sem normálisan jöttünk le hanem ahogy tudtunk...egyik csaj bordján pl nemvolt biztonsági zár lecsatolt és az erdőbe kellett utánamászni...

más kérdés h nincsen lezárva vagy jelölve h a pálya nem működik...szal aki iylen kezdő az beleeshet ebbe a hibába...:S mondjuk mi tudtuk,eg fura volt az elején a jeges füvön boardozni:D
üdv
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2007.01.15. 23:09
Minerel nekem mondod?
tavaly óta crossmotoros bukóban boardozom...volt egy "aprócska" balesetem...
mindenkinek jó havat aki idemegy...

amugy sztem elég fasza lenne az egész rendszer,csakhát így.

vki ebben az évben lejött már az ülős liftes melletti feketén?mert mi bepróbáltuk...kabát nem maradt vér nélkül,de kom:S(levan zárva)
axo.jpg
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2007.01.13. 23:47
Én egy héttel előttetek(jan.2-7.)voltam a dorfhotel seeleitenben...sajnos mi is 3laendereck-re mentünk,mertmár előre egy hónappal levolt foglalva a bérlet:S
Sztem midnen nap 2ig bírható ill. járható volt a pálya,utána hókásás vagy jeges volt.Az egész tavat elhóágyúzták,de még ígyis fent voltak oylan részek h a füvön kellett menni...boardomat meg eléggé megviselték a kövek...szal fuckoff
Ennek köszönhető h egyik nap du egy srác boarddal a pálya alján oylat esett h helikopterrel vitték el,kómában volt vagy egy napig,a vér meg ottvolt a pályán...

jah és gerlitzenen vtak haveromék de aztmondják h az is katasztrófa az előbbi évekhez képest.Egyedül klösterle használható már amennyire.

üdv
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2006.12.28. 17:08
Sziasztok!
Én jan.2-án vagy 3-án indulok ide síelni.Eddig vagy 5 éven keresztül a csodálatos gerlitzenbe jártam és azokután lehet h csalódás lesz ez a pálya...de a lényeg h tudtommal még kise nyitottak...webcamokat nem frissítik szal elég keserű szájízzel gondolok rá...
Nem tudjátok véletlenül h az ide megváltott jegyek még hova érvényesek?Vagy érvényesek e máshova egyáltalán?
Meg h kb 3laenderecktől gerli hány óra út?mert busz lenne csak a csoportot kéne meggyőzni...(gerli villach kb 45perc akk kb villach 3laendereck is kb ugyanennyi szal kb másfél óra?:S
Vagy inkább akkor már Nassfeld?

Segytségeteket előre is köszönöm.
üdv
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2006.12.22. 15:35
Tegnaptól leehtett az 1es pálya piros részén(asszem b jelzésű,amit tavalyra adtak át) részén is menni...A többit nemtom.
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2006.12.18. 16:38
Sajnos tegnap elég sokat olvadt és eső is esett...pedig már kezdtem reménykedni:(

a jóhír h 3napon belülre 20cm havat mond...nemártana már(ma is sztem esett a hó,a köd és a befagyott cam miatt ez acsak tipp)
Basslovers
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2006.11.03. 21:49
Nembaj h nincs rendbetéve így elmegy egy ütősebb pályának is a lejtése ellenére:D
amugy egy kis ratrakra igazán beruházhatnának...
meg sztem a felvonón is lehetne vmit finomítani h ne rántson kia boardból...nade nemtom mert nemértek én hozzá

üdv
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.