Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
moooncherry
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.02.20. 23:24
ok
oktatót már lebeszéltük.
jó lenne tényleg 2 nap alatt megtanulni úgy h élvezzük is:D
még egy olyan kérdés h ha valaki tud korcsolyázni az előnynek számít?:D
köszi a válaszokat!!!
Előzmény: (PEDRO 111152)
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2011.02.20. 12:27
Abszolut kezdőknek nem szokták ajánlani Eplényt, bár két oktató lejtő is van, ha mégis ezt választjátok mindenképpen forduljatok oktatóhoz, két nap alatt megtanít élvezhető szinten síelni. A honlapon találsz telefonszámot, azon meg tudsz beszélni velük mindent, persze emil-ben is lehet.
Holle anyó szerintem drága, de ez szubjektív.
moooncherry
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.02.20. 11:44
Köszi a válaszokat!
Esetleg a Holle Anyó kocsmájában milyen árakkal találkozunk?
köszi
üdv
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2011.02.20. 11:24
Szia

Hétköznaponként kevés ember van általában, Veszprém felől jőve Eplényt elhagyva (kb 300m) a kanyar végében van a leágazó jobbra, innen egy kis erdei út megy a pályához, tisztított. Parkolójegy nincs. A jegyárak fentvannak a honlapon. Többiben nemtudok segíteni:D.
moooncherry
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.02.20. 11:13
Köszi
az oldalt már néztük.
Pontosabb infókra lenne szükség amiket leírtam, mert az oldalon nem igazán találtam meg ezeket.
Illetve személyes vélemények.
üdv
Előzmény: (oldman74 111141)
moooncherry
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.02.19. 23:13
sziasztok!

Most megyünk először Eplénybe és kíváncsiak vagyunk hogy általában hétköznaponta mekkora a forgalom a pályákon(csütörtökön és pénteken). Illetve milyen a pálya megközelíthetősége kocsival, kell-e parkolójegyet venni? A felvonók használatáért kell-e külön fizetni, ha igen akkor mennyit? Az ételek kb mennyire drágák? (holle anyó kocsmája, főételre italokra értem)
Kezdőknek megfelelő síoktatást biztosít-e Eplény? szerintetek hány nap alatt lehet megtanulni úgy síelni hogy a leggyengébb pályán le tudjunk menni esve kelve? pár jó tipp is jól jönne!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.