Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Panaszok / javaslatok Eplényből, avagy Skyman forradalma topikból

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2011.03.16. 22:23
Csabor

- ezen azért még érdemes egy kicsit gondolkozni...
- ma már más világot élünk, ami egyik oldalról romolásnak tűnik, az a másik oldalról nézve építkezés. Rombolni sosem állt szándékomban, csak egy jobb, értékkel teli világot építeni, ami itt kezdődhetne el Eplényben, ha az üzemeltetők is így akarják.

Semmi mást nem kellene tenni hozzá, mint 50%-os árcsökkentés minden enni-innivalóra a Holle Anyóban és a Kemencés büfében. Ezzel elkezdődhetne valami, amire már jellemző lehet a jóság és a szeretet.

- jövőre létezni fog és képes lesz rá, hogy a tagjai érdekeit érvényesítse még akkor is, ha az üzemeltetők nem hallják meg, hogy ez az ő érdekük is.

Legyél inkább Csabor a gondolkodó és fedezd fel az értéket a mondanivalómban itt az alábbi 450 hozzászólás között. Ha nem sikerül, nem érdemes egy szót sem pazarolnom többet. Tudom, hogy Te képes vagy rá!

Skyman a reménykedő ;)
Előzmény: (csabor 115282)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2011.03.16. 20:45
Csak közbevetőleg jegyzem meg, szerényen:
- a forradalom nemes dolog, s nem kellene az adminok iróniáját kisajátítani, s komolyan venni.
- Széchenyi nagy ember volt. Okos, s nemes lélek, aki építeni akart nem rombolni. Finom fogalmazással élve nem mindenki ilyen.
- nem illendő hivatkozni olyan szervezetre, ami nem létezik és főleg nem illik olyan jogosítványokkal felruházni, amik létezése esetén sem illetik meg.

Csabor aki már nem lát a szellemi homálytól.
Előzmény: (Skyman 115271)
Kamperos
202 élménybeszámolót írt
202
13 éve tag
2011.03.16. 20:01
Holnap menjél el orvoshoz lécccííííííííííí...

De add elő az eddig leírt véleményeidet is jóóó?
A legjobb lesz,ha elolvastatod az orvossal az összes fórumot ahol szintén ezzel a témával foglalkozol.
Mert más téma természetesen nem létezik a számodra:-((

Ne csodálkozz,ha azonnal sárga cédulát kapsz!
Előzmény: (Skyman 115271)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2011.03.16. 19:47
Amikor Széchenyit támadták, akkor sem tévedett annyi ember?

Majd a Síelők és Snowboardosok Érdekvédelmi Egyesülete kollektíve bojkottálni fogja a büfét. Máshogy nem lehet, csak ha összefogunk!
Előzmény: (Kamperos 115265)
Kamperos
202 élménybeszámolót írt
202
13 éve tag
2011.03.16. 18:47
Húúúbazzeg!-te újságírónövendék vagy?

Akkor attól vagy ilyen okos!Dolgoztam már néhány hozzád hasonlónál!
Van véleményem...

A legtöbben,mint pl. te is azt hiszik,hogy okosat mondanak.
De ezt csak te képzeled okosságnak a többség rájött,hogy hajtod a semmit!
Találtál 3 embert aki veled egyetértett?Aztán akkor mi van?
Azt számold össze,hogy mennyien vannak ellene.

Ennyi ember nem téved!!!

Hajtod a semmit!
Vigyél szenyót és azzal bojkottálod a büfét meg az anyókát...
Meg vedd rá a többieket akiket a haverjaidnak képzelsz,hogy jövőre ők is tegyenek így!
És bízzál benne,hogy tönkremegy a büfééé...
Előzmény: (Skyman 115242)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.03.16. 18:42
"Visszatérésem oka, hogy távollétemben több szimpatizánsom is írt, de mindenkire azt hittétek, hogy én vagyok az. "

Na, most lettem biztos, hogy Te voltál mindegyik!
Hű de szánalmas! :D
De én is veled örülök, hogy állást találtál egy iskola újságnál, melyik rovat? Menza koszt ?
Előzmény: (Skyman 115242)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2011.03.16. 16:29
Valóban megfogadtam a tanácsod, ahogy ígértem és találtam is egy újságírói állást Veszprémben, ahová felvettek! :)

Visszatérésem oka, hogy távollétemben több szimpatizánsom is írt, de mindenkire azt hittétek, hogy én vagyok az. Ezért írtam újra, hogy eloszlassam az üldözési mániátokat. Nem akartam cserben hagyni a támogatóimat, hiszen ez mégiscsak az én forradalmam, amit azt a topik címe is mutatja. Ha nem érkezik a vaskalapos nemesség részéről komolyabb szidalmazás az irányomba, akkor nem fogok a végtelenségig írni, csak még felvázolnám az eplényi fejlesztési terveimet a nyárra vonatkozóan. Korábban ígértem, hogy segítek kibővíteni a szezont egész évre, így ezzel még adós maradtam.

Üdv.: Skyman
rockenstein
354 élménybeszámolót írt
354
15 éve tag
2011.03.16. 15:51
Azt ígérted, hogy elhúzol végre és hasznosabb elfoglaltság után nézel. Mi változott meg, hogy újra belekezdtél a fárasztó és unalmas monológodba?
Előzmény: (Skyman 115232)
Skyman
158 élménybeszámolót írt
158
13 éve tag
2011.03.16. 14:33
Azért, mert a síaréna hajlamos törölgetni a fórumáról neki kevésbé tetsző bejegyzéseket.
Akit érdekel olvassa, akit nem az nem olvassa. Neked sem kell megkeresni a legutolsó topikot és ide kattintani, ha nem vagy rá kíváncsi. Nem rágalmaztam senkit, nem vagy tisztában a fogalmak jelentésével. Szerinted az embereknek meddig kell eltűrniük, hogy "egy cég" monopol helyzetben kvázi rákényszerítse a termékeit 3X-os áron a vásárlókra?
Már három éve ezt nyeljük, nagyon is jogosan szeretnénk változást. Légyeges árcsökkentést vagy konkurenciát és tiszta piaci versenyt.

Nyithatsz topikot magad is szabadon, ha már regisztráltál ide. Veled ellentétben én nem utálok senkit sem. Ha valakit utálsz, az egyedül Neked rossz.

A "had" az egy sereg, a másik szót pedig két dd-vel kell írni.
Előzmény: (boarder12 115227)
boarder12
2 élménybeszámolót írt
2
13 éve tag
2011.03.16. 12:47
Skyman

mi a f@szér másolgatod be ide a síaréna fórumáról a bejegyzéseidet? azt hiszed ennyire érdekel bárkit is hogy mindenhol ezt akarjuk olvasni?
javaslom most már a sielok.hu-nak hogy ha külön topicot nyitottak ennek az embernek hogy lehetősége legyen rágalmazni egy céget meg minden embert aki merészel oda járni akkor nyissanak már egy topicot a skymant utálóknak is had éljük ki magunkat! biztos lennénk egy páran...
remélem hamarosan nyár lesz aztán elmész a balaton fórumra hogy mindenkit lebarmozz aki oda jár!
bocs hogy ötleteket adok, de már marhára unom ezt olvasni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.