Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (13)Időben csökkenő Időben csökkenő
elvesztett_ugyfel
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.01.22. 23:32
Korábban már jeleztem ezt a szándékomat, még a velünk kimondotttan rosszindulatú és ellenséges fórumozóknak is--nem rólatok van szó--, persze ők nem éltek vele.

Remélem, hogy ez nem az én ingem ...
bartoki
60 élménybeszámolót írt
60
14 éve tag
2013.01.22. 15:30
Hétvége: nehéz dolog ez...
Azért akkor megy mindenki, mert akkor ér rá. :)

Gyerekekkel nem is lehet bármikor menni: nem szívesen veszi ki az ember az iskolából egy kis síelés miatt - tudom hogy úgysem pótolják be amit aznap tanultak volna. :)

A vasárnapi rendezvényre direkt nem is mentünk, pont a várható tömeg miatt. Úgy voltam vele, hogy ha szombaton nem jön össze Eplény a hófúvások miatt, akkor vasárnap Stuhleck (vagy lehet hogy ott is Snow Day volt? :)
Előzmény: (Kamperos 151882)
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2013.01.21. 21:49
Csak aztán a másik véglet, ha mindent lekommunikálnak neked és közben semmi nem történik érdemben ... :-)
Előzmény: (maci-laci 151910)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2013.01.21. 21:38
Úgy látszik nem értetted mit akartam mondani, se baj. Skioutlet egyből rátapintott a lényegre.
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2013.01.21. 21:34
Nekem kifejezetten tetszik, hogy egy vezető így kiáll a nyilvánosság elé, még ha néha kicsit "kemény" is. Ha voltál kint mostanában Eplényben, elég gyakran láthattad Nordica Vili-t a pálya különböző pontjain. Testközelből felügyeli/irányítja a munkát. Pl. mekkora fanatizmus kell ahhoz, hogy valaki lajtoskocsival hordassa a vizet hóágyúzni.

Ha lenne valami síelős fórum, beszélgetés, "nyílt nap" Eplényben ahol bemutatnák a pályát, a fejlesztéseket, az infrastruktúrát ... azon én is szívesen részt vennék, ha munkám engedi. Talán szezon előtt lenne jó egy ilyen, vagy szezon végén egy nyugis hétvégi napon. Elvégre szezonban ki síel/más pedig biztosítja a feltételeket. Szóval egyik fél sem ér rá nagyon. ;-) (Kőszedés is lehet, akkor viszem a gyerekeket is, ők is biztos élveznék. Mondjuk én nem találkoztam túl sok kővel Eplényben.)
Előzmény: (maci-laci 151902)
Hópárduc9
12 élménybeszámolót írt
12
11 éve tag
2013.01.21. 21:31
Nincs olyan, hogy "kimondottan rossz indulatú és ellenséges fórumozó". Mindenkivel meg lehet (és érdemes is) találni a hangot.

Ahány ember, annyiféle nézőpont, habitus, temperamentum, kifejezőkészség, de végső soron mind emberek vagyunk és mindenkiben van emberség, empátia, belátás. Mindenkire lehet hatni, csak meg kell találni a módját.

Nem tudom ki a Nordica Vili (ahogy olvasom talán ő most Eplényben a főnök). Mindenesetre a sícentrumban tapasztalható helyes irányú fejlődés és a pozitív légkör magáért beszél. Látszik, hogy a dolgok most jó irányban haladnak.

Ha pedig olyasmit látunk, tapasztalunk, ami szerintünk nincs rendjén, akkor azért szólni kell. Így épülhet, válhat még jobbá mindannyiunk örömére az eplényi pálya.
Előzmény: (maci-laci 151902)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2013.01.21. 21:02
"Korábban már jeleztem ezt a szándékomat, még a velünk kimondotttan rosszindulatú és ellenséges fórumozóknak is"
Magyarázd el miért kell agyoncsapni egy remek kezdeményezést ilyen szurkálódásokkal. Nem akarom elhinni, hogy nem tanulsz a kommunikációs bakiidból. Tengermély tiszteletem az elszántságod iránt de van amit nem árt szakemberre bízni és a kommunikáció a mostani felgyorsult kritikus világunkban ilyen.
franci252
164 élménybeszámolót írt
164
13 éve tag
2013.01.21. 20:46
Ja... már én is régóta adós vagyok egy képpel, de még nem csinált senki sem rólam egy jót... majd keresek egy rosszat, arról legalább felismerhető leszek!:-)
Előzmény: (Kamperos 151889)
Nordica Vili
77 élménybeszámolót írt
77
14 éve tag
2013.01.21. 20:33
Nyitott vagyok , és örömmel veszek bármilyen nyitott nap, baráti összejövetel, ötletnep, síaréna bemutatására más nézőpontból, vagy találka szerveződésére, és részemről, mint vendéglátó házigazdaként fogadni mindenkit.
Korábban már jeleztem ezt a szándékomat, még a velünk kimondotttan rosszindulatú és ellenséges fórumozóknak is--nem rólatok van szó--, persze ők nem éltek vele.
Nem kell a pályáról követ kidobálni most, de minden ötletet kíváncsian és tisztelettel várok/unk, eddigi munkánk a bizonyítéka a változtatni akarásnak, mennénk tovább.
A fórum jó eszköz az önkéntas szerveződéshez, várom a fejleményeket.
Előzmény: (Kamperos 151882)
Kamperos
202 élménybeszámolót írt
202
13 éve tag
2013.01.21. 20:17
Bocsi,de azt kifelejtettem belőle,hogy azon a barátságkovácsoló összejövetelen arcok kerültek a nick nevek mellé.Onnantól kevesebb lett a köpködés és a pályán vagy azon kívül is megismerjük egymást!Sőőt van úgy,hogy összecsörgetünk és együtt megyünk valamelyik nap...
Na ez az ami nekem ebből a modern világból hiányzik.A személyes kontakt!

Valahol olvastam:a facén 12896 ismerőse volt,de csak 3-an voltak a temetésén...
(ma nagyon lelkizős vagyok)
Előzmény: (franci252 151887)
franci252
164 élménybeszámolót írt
164
13 éve tag
2013.01.21. 20:05
Kamperos! Nagyon emberi ez a visszaemlékezés. Sajnálom, hogy én nem vehettem részt a közös, barátságkovácsoló pályatakarítási összetartásokban... mára másmilyen lett a világ! :-(
Azért további szép telet, és jó Eplényt mindenkinek!
Előzmény: (Kamperos 151882)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2013.01.21. 19:36
valaki csak hétvégén ér rá mert valóban dologzik egész héten és szerencsére elmúlt az a kor amikor a kritizálás bűn volt. Az ember pedig szereti megkapni azt a szolgáltatást amiért fizetett és ez így is van rendjén.
Én nem olvastam senkitől fröcsögő fikázást hanem normális kritikát amiből egy két-dolog valóban meg is áll.
Előzmény: (Kamperos 151882)
Kamperos
202 élménybeszámolót írt
202
13 éve tag
2013.01.21. 19:16
Pár évvel ezelőtt Barbai Áron és csapata a szezon nyitás előtt meghívott mindenkit pályatakarításra.Kőszedés-ágak kidobálása.Voltunk ott nem kevesen önzetlenül.Barátságok szövődtek belőle az volt a hasznunk.
De nagyon sokan kombináltak és azt vetették a szemünkre,hogy biztos ingyen síelhettünk cserébe.Elárulom,hogy erről szó sem volt 1 métert nem síeltünk ingyen!-utána forró teát és forralt bort kaptunk,de ami a lényeg,hogy beszélgettünk,hogy mit kellene megváltoztatni mi az ami javításra szorul.Elfogadták a véleményünket!
Közületek akkor volt ott valaki?

Pl. az ilyen összeröffenést javasolnám az új vezetésnek is!!!

Természetesen lehet ugatni,hogy kifizetem a pénzt,akkor minden legyen OK.

Sajnos nagyon sokan már nem látnak az orruknál tovább.Elmennek egymás mellett,holott minden nap minden hétvégén találkoznak.Eszükbe nem jut,hogy a másik is egész héten nyomta az ipart és kikapcsolódásra vágyik.Mindenki türelmetlen!
Aztán itt kritizáljátok,hogy ez se jó meg az se!Csak azt tudom mondani,hogy aki hétvégén megy olyankor,hogy tudja azt is,hogy rendezvény is lesz az megérdemli...
A műszaki probléma bármikor becsúszhat,mert hát a Murphy már régen megmondta...

Ez lett ebből az agyon szabályozott világból,hogy mindenki elégedetlen.
További jó síszezont kívánok mindenkinek!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.