Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Murau - Kreischberg topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
G. Sand
13 élménybeszámolót írt
13
10 éve tag
2014.02.21. 20:31
Szakértő választ nem tudok adni, de nekem is lenne egy tiszteletteljes kérdésem:
Van-e különbség a kezelt és a kezeletlen pálya között?

Nagyon szuper, hogy annyira jól tudsz síelni, hogy akár a méteres buckák sem rontják az élményt! Az is szuper, hogy megértéssel vagy mások munkájával kapcsolatban!
Ezzel kapcsolatban is lenne néhány tiszteletteljes kérdésem:
Én - és gondolom még elég sokan - a munkámból szerzett pénzzel fizetem ki a bérlet árát.
Akik nem jól végzik el a munkájukat miért nincsenek tisztelettel az én munkám iránt?

Mit tegyen az, aki nem síel olyan jól, mint Te?
Előzmény: (csabor 170262)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2014.02.21. 20:26
Talán lenne a témára egy kis rálátásom de ebbe nem mennék bele mélyebben. Legyen elég annyi ,hogy semmi történik véletlenül ! Sem a ratrakozás sem annak a hiánya !!!
Előzmény: (csabor 170262)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2014.02.21. 18:28
Volna egy tiszteletteljes kérdésem. Közülünk ki foglalkozott már sípályakezeléssel? Ki tudja milyennek kell lenni egy pályaalapnak? Ki tudja mikor fagy ki a hó? S lenne még a témában sok kérdésem, de inkább várom a szakértő válaszokat.

Csabor az élvezeti síelő, aki most Olaszországban méteres havakon csúszkál, de ott is megértéssel van mások munkája iránt, viszont egész jól megtanult buckák között síelni.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.