Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gerlitzen Alpe - Karintia topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
carpete
21 élménybeszámolót írt
21
9 éve tag
2023.02.14. 21:46
Szerintem is siman felengedik, en sem talalkoztam meg az osztrakoknal ellenkezo gyakorlattal. Itt ugyan nem volt ra szukseg, de eddig mindenhol szivesen fogadtak a joszagot, fizetni egyszer sem kellett kulon erte.

Az egyszeri felvonozasok arat itt talalod, a kabinossal egy oda-vissza ut egy felnottnek 25,50€
https://www.gerlitzen.com/en/winter-prices/single-rides/
Előzmény: (Judit1974 218051)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2023.02.14. 05:54
Nem friss infó, mert több mint 15 éve voltam itt kutyával - még az örök emlékű Brúnóval - simán, szó nélkül felengedték, jegyet sem kellett neki váltani. Megjegyzem ez Ausztria, Olaszország, Franciaország szinte összes síterepére igaz, ahol legalább 8 személyes a kabin. ( néhol megkövetelik a pórázt, szájkosarat.) Azért itt javaslom, hogy ne a reggeli csúcsban akarj felmenni, mert akkor iszonyú a tömeg és a tolakodás és ez vonatkozik a délutáni lejövetelre is (emlékeim szerint nincs sípálya a tóig.) Ha csúszni is akarsz - és fegyelmezett a kutyád - a kocsmában ott hagyhatod 1-2 órára. Én úgy csináltam. Hátul lefektettem, elvolt mint a befőtt, néhányan megsimogatták, próbálták etetni is (néha sikerült) senkinek nem volt útjában. Hangsúlyozom ennek több mint 15 éve de a labancoknál a kutyához való viszonyulás nem változott. Ma is rendszeresen járok kutyával, és sehol sincs gondom! A profilomnál van néhány kép mikor kutyával vagyok a terepen.
Előzmény: (Judit1974 218051)
Judit1974
2 élménybeszámolót írt
2
1 éve tag
2023.02.13. 21:01
Sziasztok, olyan kérdésem lenne,hogy kutyàt a kabinos lifttel fel lehet e vinni? Ill. aki nem síel csak feljönne a kutyàval milyen jegyet tud venni. Köszi az infókat előre is.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.