Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
adzsi
104 élménybeszámolót írt
104
14 éve tag
2010.02.11. 13:56
Az biztos, hogy vasárnap mindenhol telt ház lesz, így a sorban állással mindenhol számolni kell. Nyitásra (nyitás előtt)kell menni akárhova is mész, és akkor 1-2 órát pörgősen lehet síelni.
Ha Eplénybe mész de. 11-ig nagyon intenzíven lehet síelni és ha korán jössz(úgy gondolom max. 1/2 10) még a közvetlenül a pálya mellett is kapsz parkolót. (..és a pálya is még remek)De egyébként a síbusz is jó. (Ha jól tudom a pénztár már 1/2 9-kor nyit.)
Mivel vélhetően vasárnap minden nyitva lesz, a tömeg bizonyosan eloszlik a pályák közt és mivel minden felvonó jár, ha sokan vannak a négyülésesen, akkor a csákányosokkal is érdemes felhuzatni magad. Minden felvonó ugyanoda ér fel.
Most lehet, hogy többen majd a nyakamat veszik, de úgy gondolom 10 percnél többet Eplényben egyetlen felvonónál sem kell várni. Nekem legalább is nem kellett. Pedig voltam már hétvégén is.
A napi percre pontos információkért meg mindenképp érdemes nézegetni a síaréna weblapját és kameráit.
Mátraszentistvánon még nem voltam, így az információkat én is csak a honlapról és a fórumozóktól tudom.
Előzmény: (Shaman 84141)
malacy
126 élménybeszámolót írt
126
16 éve tag
2010.02.11. 11:28
Sok jóra sehol ne számíts vasárnap. Párat lehet csúszni, de többet sorban állni. Talán a 4 üléses miatt Eplény jobban pörög, de ott még nem voltam.
Előzmény: (Shaman 84145)
Shaman
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2010.02.11. 11:03
Budapestről majdnem ugyanannyira van mindkető 112 km illetve 132 km,árban is majdnem ugyanannyi,ezért kérdeztem,hogy a várakozási idő mennyi.
Előzmény: (malacy 84142)
malacy
126 élménybeszámolót írt
126
16 éve tag
2010.02.11. 10:58
Amelyik közelebb van oda kell menni. A várakozási időt előre megmondani nem lehet. Eplényt nem tom, de Sztpistán kb. 20 perc.
Előzmény: (Shaman 84141)
Shaman
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2010.02.11. 10:56
Sziasztok

Most vasárnap mennék síelni Mo.-ra,s őszinte véleményt várnék,hogy MátraszentIstvánon,vagy Eplényben kell többet sorban állni? Most,hogy megy a 4 üléses egy vasárnapi napon mekkora a várakozási idő? őszintén!

köszi
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.