Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Franciaország topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2010.12.11. 17:39
Voltam én 80e-ért Les Arcs/La Plagne-ban ami több mint 400km plusz 1-1 nap 3 völgy és Tignes, ami így együtt több mint 1000km. :)
Vagy tavaly Alpe d'Huez+1nap Les Alpes ami 240+225km szintén 80e körül! :)
Előzmény: (Bingo982 97631)
Bingo982
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2010.12.11. 17:13
Szia

Én még nem jártam be Franciaországot hogy kijelenthessem hogy ott csak jó helyek vannak,és bárhová mész jól jársz,csak gondolom hogy így van.
Saját nyomozásaim alapján úgy látom hogy Ausztria/Olaszo./Franciao.közül Francia a legolcsóbb,és amivel kevesebbet kapsz az a szállás,annak sem a minőségével hanem a méretével vannak gondok,na de 1 hetet mindenki kibír.
A pályákra idáig egyedül volt egyszer egy kisebb panaszom,de akkor is már csak a kései időpont (március) miatt,meleg volt és latyakosak voltak a pályák.
De azon kívül csak jókat tudok mondani.
Úgyhogy bármit is választasz szerintem nyugodt szívvel indulhatsz utazni,nem fogsz csalódni,hacsak nincsenek extra nagy igényeid.
Az meg hogy merre mész a pénztárcától függ,tudsz menni már 60-e től is egy hétre,meg tudsz menni 140 e Ft-ért is...
És az olcsóság nem jelenti azt hogy az rosszabb is,csak valószínű hogy 100 Km körül van a pálya rendszer,ami nem biztos hogy kevés.

Mi idén Puy-ba megyünk,habár ott is igencsak kevésnek számít a pálya,de nem aggódok hogy kevés lesz vagy rosszul érezném magam,vagy utólag megbánnám.

Nyugodt szívvel ajánlom Franciao.-t,tuti hogy kellemes emlékekkel jössz haza
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.