Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2010.12.13. 21:06
Rossz nyomon vagy, nem arról van szó, hogy ingyen kéne, vagy annál is olcsóbban!
Itt arról van szó, hogy 400m pályát adnak ugyanannyiért, mint 4,5km-t. Ez azért nem jó üzletpolitika egy olyan környezetben, ahol a konkurens társaság jóval olcsóbb árakat alkalmaz "félgőzzel" történő üzemnél, és akkor nem beszéltem északi szomszédunk előszezoni árairól!

Ettől függetlenül imádom Eplényt, tavaly is voltam nem is egyszer, és ebben a szezonban is fogok! Majd teljes üzemnél!
Előzmény: (Szkíta1 97946)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.12.13. 21:02
Elég érdekes meglátás némi egóval fűszerezve.
Előzmény: (Szkíta1 97946)
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2010.12.13. 20:52
Mi mást is lehetne felhozni a legtöbbet nyitvatartó sítereppel kapcsolatban, mint hogy drága.
Ha zárva lenne sokkal olcsóbb lenne.
Sőt, a nyitónapon a Mátrában ingyen lehetett síelni, ennél is olcsóbb kell, nemde?!
Nem tagadom, kedvezménnyel vettem éves bérletet.
Nagyívben tojok arra, hogy hétköznap van vagy hétvége. Hogy van kedvezmény vagy nincs.
A kedvezményre amúgy Karácsonyt megelőzően nagyon érzékeny a magyar. Mindenki diszkontot vásárol és nem árut vagy szolgáltatást.
Vasárnap én is síeltem, sorban álltunk az egyszem nyitvatartó liftnél... No comment.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.