Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
thomasb
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2015.02.19. 19:21
Szerintem Te fejlámpával a fejeden is alszol, hátha éjszaka áramszünet lesz. De én nem szeretek a sötét parkolóban fejlámpával botorkálni. Vicces is lenne ha mindenki így tenne. Eddig bárhol finomabb és olcsóbb volt a kaja. Esti oktatás 16.30 -21.00 között. És a hütték 23h -ig vannak nyitva konyhástul. Ahol még szállást is adnak, ott még tovább. És ez csak pár apróság... Ha mindez egy hétköznap hétfőn történt és a pálya 16:30 -kor bezárt, akkor persze értem hogy nem. De pont a "SZUPER KEDDEN" ? Ami arról szól, hogy "gyertek... gyertek... csak gyertek... síeljetek 22H-ig..." Arról nem beszélve, hogy az elégedetlen ügyfél is ügyfél, és ha valami gondja van de azt megfelelően kezelik, akkor legközelebb is eljön és újra itt hagyja a pénzét. Viszont ha nem, akkor nem. Azért mert csak én voltam képest ezt tényszerűen leírni? Igazatok van! kövezzetek meg!
Előzmény: (kanyetti 180844)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.