Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
rockenstein
354 élménybeszámolót írt
354
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2009.11.05. 11:46
Az a szép a statisztikákban, hogy bármit ki tudsz mutatni velük, és mindennek az ellenkezőjét is, csak megfelelően kell megválasztani az adatokat és a paramétereket. Ráadásul a síelés tényleg nagyon szubjektív, kinek milyen igényei/lehetőségei vannak, aszerint fog dönteni, nincs abszolút igazság. Ha már Huligan felhozta a Marshall-keresztet, én eddig 2-szer voltam Eplényben, mindig csúcsidőben, és mind a két alkalommal azt éreztem, hogy nagyon messze fent vagyunk az egyensúlyi ponttól a keresleti görbén, mert kb. fél órát kellett várni a felvonónál minden egyes csúszás előtt, így 2 óra alatt sikerült összesen 3-at csúszni, aztán meguntam és hazajöttem. Akkor még át is kellett szállni a korongosnál félúton (és állandóan leesett a kötél is), nem tudom, hogy ezt azóta megoldották-e már. Nyilván a 4 személyes lift sokat fog javítani a dolgon, és biztosan el is megyek megnézni, ha lesz hó, egy estét biztosan megér.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.