Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Murau - Kreischberg
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Wohlfühlpension Kreischberg/Egger-Feiel - Nyári ajánlat MurtalGäste kártyával
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
soosr
109 élménybeszámolót írt
109
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Murau - Kreischberg
2017.03.02. 12:17
Üdv!

Gondoltam megosztom én is az" utolsó csúszás" történetemet. Február 26tól március 01-ig terveztem a síelést kreischberg pályáin. Sajnos 27-én be kellett fejezzem, így két napom kárba ment. Délutánig folyamatosam csúsztunk így egész elfáradtunk. Párom mondta, hogy menjünk le a kabinossal nehogy az utolsó csúszás áldozatai legyünk ahogy a korábbi beszámolókba írták.Persze én nehogy már! Ok a feketét kihagyjuk de a kéken a középső állomásig megyünk az gyerekjáték! A vége előtt kb száz méterre az utolsó letörés elötti lankás részen laza tempóban síelve úgy estem mintha egy vonat ütött volna el. Valszeg a léc külső éle akadt meg az olvadt havon, én meg a fáradtság miatti energia sporolós sielésem áldozata lettem. Kiugrottam a lécből és teljes mellkassal tompítottam a hegyet. Kb. egy percig levegőm sem volt. Ezután lesíeltem a maradék száz métert és lementünk a kabinossal. Na a parkolóban pakolás közben kezdtem érezni hogy baj van. Ma szántam rá magamat a kivizsgálásra mivel nem javultam. 9-es bordám törött plusz mellkass zúzódás. Szóval ha valaki érzi a fáradtságot NE kövesse el azt a hibát, hogy itt még lecsúszok, mert a baj könnyen megvan. Jobbulást mindenkinek!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.