Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Murau - Kreischberg
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Wohlfühlpension Kreischberg/Egger-Feiel - Nyári ajánlat MurtalGäste kártyával
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
schuht
130 élménybeszámolót írt
130
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Murau - Kreischberg
2006.03.04. 14:43
Sajnos ebben nem tudok segíteni. Én mindig helyben vettem meg, amikor megérkeztünk délután. Így nem kellett a pénztáraknál másnap reggel sorban állni. Épp elég volt reggel a kabinosnál és a csákányosnál a várakozás.De később eloszlott a tömeg.Amúgy ha délután megveszed a jegyet, azzal már aznap felengednek. Egyedül a kabinosnál kell használni a jegyeket.Néha a csákányosnál is kérték, de csak elvétve.
Most utaztok ki a bajnokságra? Irigyellek!
Ha most mentek először, s van köztetek kezdő, akkor a kabinos végállomásától teljesen jobbra kezdjétek, a "legkékebb pályával". Aztán lehet fokozni a mellette levő csákányossal, de a jobb oldalit használjátok, mert abból a felénél ki lehet szállni, így a fokozattal előrébb vagytok "kékileg". Ha itt is szuper, akkor csússzatok le a kabinos középső állomásáig. S ha itt is szuperül ment, akkor irány a piros pályák. Na persze ez csak az én véleményem, mert mi így szoktuk csinálni. A nap végére hagyjuk a lennti feketét. Nekem nem igazán élvezetes, de a fiamat, aki 9 éves nem merem egyedül leengedni. Így én is leszenvedem magamat. Nekem a fennti piros pályák tetszenek. Ami jól van megcsinálva Murauban, hogy ha közbe rájösz, hogy nem igazán vagy még azon a szinten, hogy "piroskodjál vagy feketézzél", akkor bármikor visszamehetsz a kékekre.
De ne feledkezzetek el a desszertről se - Germknödel mit Vaniliesosse - isteni!!!
Üdv Gabi
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.